Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Toto by ste partnerovi nikdy neprezradili: 7 vecí, ktoré robíte pred sexom, ale hanbíte sa to priznať

09.03.2016 Casprezeny.sk

Či už je sex v pláne alebo nie, v okamihu, keď k nemu dôjde, chceme sa cítiť krásne a čo najviac sexi. Chceme oslniť partnera, a to nielen výkonom v posteli, ale aj tým, ako pri tom vyzeráme.

Milujeme nakupovanie sexy spodnej bielizne. 3 obrázky vo fotogalérii Milujeme nakupovanie sexy spodnej bielizne.

Či to priznáte alebo budete tvrdohlavo zapierať, je jasné, že aspoň niečo z nášho zoznamu určite robíte.

Upratovanie miesta činu

Je celkom jedno, či ste poriadkumilovná alebo totálna bordelárka. Pokiaľ chcete na chlapa urobiť dojem, tie, ktorým aj malé smietka pripadajú ako najväčšia hanba, budú chcieť všetko vyleštiť do najmenšieho detailu. Baby bordelárky zase pozbierajú všetko, čo sa váľa okolo, a napchajú to do skrine alebo pod posteľ, aby to nebolo na prvý pohľad vidieť. Špeciálne, keď ide o spontánnu akciu, nie je čas na pobehovanie s prontom a prachovkou.

Čisté obliečky

Trochu to súvisí s tým, v akom stave dorazíte domov a ako veľmi si potrpíte na čistotu. Predsa len, keď vás strhne vášeň, je možné, že nebudete pozerať napravo ani naľavo a možno sa do spálne ani nedostanete. V každom prípade - pokiaľ bude aspoň chvíľka času, tak tú posteľ proste prevlečiete, to je jasné!

Sexi spodná bielizeň

Honosné čipky, ktoré už niekoľko mesiacov čakajú na svoju príležitosť, teraz konečne dostanú šancu. Milujeme nakupovanie sexi spodnej bielizne, občas je ale taká sexi, že sa nehodí na bežné denné nosenie, a tak čakáme, kedy sa v ňej budeme môcť predviesť v plnej kráse. Aspoň na chvíľočku, kým z nás ten malý kúsok bielizne zase partner stiahne! Ak sa jedná o sex, mnoho z nás o sebe pochybuje vo všetkých možných ohľadoch. 3 obrázky vo fotogalérii Ak sa jedná o sex, mnoho z nás o sebe pochybuje vo všetkých možných ohľadoch.

Zničiť pravekú ženu

Depilácia, epilácia, skrátka bez vlny, to je niečo, čo single ženy nerobia možno tak často ako ženy vo vzťahu. Tiež zimné obdobie je pre nás trochu vyslobodením a o telesný porast sa nestaráme tak starostlivo ako v lete, kedy nás krátke sukienky a plavky nútia k činu. Pokiaľ však máme na mysli sex, okamžite nám začne v hlave blikať červený alarm a je nám jasné, že pred týmto chlapom sa nemôžeme vyzliecť skôr, než žiletka vykoná svoje dielo!

Nepriateľ na tanieri

Sme to, čo jeme, to už každá z nás mnohokrát počula a snažíme sa, čo to dá, aby sme jedli zdravo a tiež striedmo, pretože chceme vyzerať k svetu. Diétu už tesne pred sexom nestihneme, ale je jasné, že ak vieme, že večer bude sex (alebo je tu tá pravdepodobnosť), strážime si jedlo celý deň. Ľahké, nenadúvajúce jedlá, po ktorých budeme mať ploché bruško. Tiež ak jeme citrusy a ovocie vôbec, premieta sa ich chuť do toho, ako tam dole chutíme. Ak sa jedná o sex, mnoho z nás o sebe pochybuje vo všetkých možných ohľadoch. 3 obrázky vo fotogalérii Ak sa jedná o sex, mnoho z nás o sebe pochybuje vo všetkých možných ohľadoch.

Podporiť si sebavedomie

Je štatisticky dokázané, že slnko vyjde každé ráno a že muži milujú na ženách ich sebavedomie. Predovšetkým vtedy, ak ho ukážete v posteli. Ak ide o sex, mnoho z nás o sebe pochybuje vo všetkých možných ohľadoch. Aby sme zo seba striasli nervozitu, pomáhame si tým, že sa prihovárame samy sebe v zrkadle. "Pristane ti to, to dáš, budeš skvelá!"

Technická kontrola

Tesne pred výkonom potrebujeme skontrolovať, že je tam dole všetko v poriadku. Zamkneme sa v kúpeľni, prebehne sprcha, posledné úpravy a potom môžeme úplne nonšalantne vyjsť von a užiť si to, pretože na tom najviac záleží.

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE