Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sníva sa vám o sexe s bývalým frajerom alebo s kolegom? Toto o vás prezrádzajú vaše erotické sny

10.03.2016 Casprezeny.sk

Sníva sa vám o sexe s kolegom z práce? Sny nám hovoria viac, než si chceme pripustiť. Ich výklad však nemusí byť vždy priamočiary. Čo o vás vypovedajú vaše sny nabité sexom?

Realita má od tejto fotografie ďaleko. 4 obrázky vo fotogalérii Realita má od tejto fotografie ďaleko.

Sex s bývalým

Ak sa vám do sna vkradol bývalý partner a prežívate s ním intímne chvíľky, budete zrejme v súčasnej dobe k starému partnerovi emocionálne viazaná. Nemusí to nutne znamenať, že so súčasným partnerom vám to neklape. Niečo vás ale k minulosti ťahá. Môže to byť zlá spomienka. Zažívate niečo podobné ako minule, čo nedopadlo dobre? Potom je dobré zbystriť pozornosť. Ak je spomienka naopak milá, nechajte veciam voľný priebeh.

Kolega z práce

Zdá sa vám, že konečne zaregistroval vašu super obtiahnutú  sukňu! Kým ste stáli pri kopírke, postavil sa vedľa vás tak tesne, až sa vám zatajil dych. Potom ste už len cítili, ako vám šanóny padajú z rúk a ... Pokoj! Sen o sexe s kolegom môže znamenať jednoducho to, že sa vám páči a že sa vám s ním dobre pracuje. Možno to medzi vami iskrí, dosť často ale skôr profesionálne než eroticky. Sen o sexe s kolegom môže znamenať jednoducho to, že sa vám páči. 4 obrázky vo fotogalérii Sen o sexe s kolegom môže znamenať jednoducho to, že sa vám páči.

Prenasledovateľ

Ak vás niekto prenasleduje a chce vás zneužiť, budete zrejme vo svojom živote pod tlakom a v strese. Nemusí vás nutne stresovať práve ten, ktorý vám vo sne chce ublížiť. Ak je to niekto, s kým ste sa práve zoznámili a začínate spolu chodiť, nemusíte mať hneď strach. Možno ste len nervózna z toho, ako to medzi vami dopadne. Majte ale oči otvorené.

Milenka celebrity

Ak sa vám zdá, že práve plníte popredné stránky novín ako nová partnerka Jaromíra Jágra alebo Georgea Clooneyho, skúste sa možno zamyslieť nad tým, či ste spokojná sama so sebou. Robíte naozaj to, čo chcete? Nenechávate si niekde utiecť príležitosť pomedzi prstami? Nenúti vás okolie správať sa inak, nežto cítite? Premýšľajte o tom. Možno ste len nervózna z toho, ako to medzi vami dopadne. 4 obrázky vo fotogalérii Možno ste len nervózna z toho, ako to medzi vami dopadne.

Prerušenie v najlepšom

Schyľuje sa k najlepšiemu a zrazu vám to niekto pokazí? Môže to byť dieťa, telefón alebo napríklad živelná katastrofa. Zamyslite sa nad tým, či vám niekto príliš nezasahuje do života. Netlačí vás niekto niekam, kam nechcete? Nenechávate sa príliš ovplyvniť niekým iným? Nájdite ho a skúste to zastaviť!

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE