Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sexi plavčík Zac Efron z Pobrežnej hliadky ukázal, čím chce ohúriť baby: Ako sa vám to páči? Hlasujte!

27.02.2016 Famous

Baby sa majú na čo tešiť. Fešáčik Zac Efron z novej Pobrežnej hliadky ukázal, čím ich chce ohúriť. Ako sa vám to páči? Hlasujte!

Zac Efron 6 obrázkov vo fotogalérii Zac Efron

Herec Zac Efron začal nakrúcať Pobrežná hliadku. Spolu s Dwayneom Johnsonom hrajú hlavné postavy. A fanúšikovia sa môžu tešiť predovšetkým na ich dokonale modelované tela. Dvadsaťosemročný krásavec podpichuje fanúšikov tiež na sociálnej sieti, kde zverejnil fotky, na ktorých pumpuje činkami bicepsy a predvádza sa v prvých scénach seriálu.

 

Back and bi's #baywatch

Fotka uverejnená používateľom Zac Efron (@zacefron),

Nakrúcanie sa začalo na Floride a na rozdiel od známej série z deväťdesiatych rokov hlavní hrdinovia neskrývajú postavy pod voľným oblečením. Keď nie sú nahí, tak majú šortky dokonale upnuté na tele.

Zac pred nakrúcaním extra pracoval na pažiach, aby mal poriadne svaly pre zábery, v ktorých pláva kraul. O pätnásť rokov starší Dwayne ale vedľa neho rozhodne nezaniká. Jednak je oveľa vyšší, ale tiež sa môže pochváliť dokonalou muskulatúrou vo tmavšom prevedení.

Zac Efron 6 obrázkov vo fotogalérii Zac Efron

"Prvý deň ochrany pláže bol hračkou. Vďaka veľkému chlapíkovi (Dwayneovi). Zostaňte na príjme. Viac príbehov nás ešte len čaká, "napísal Efron k snímke z Boca Raton na Floride.

Zac Efron 6 obrázkov vo fotogalérii Zac Efron

 

PORADNE: Chudnutie (5)
Tlačiť Diskusia (3)