Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

10 NAJ chýb, ktoré ženy robia v sexe: Najmä ôsmy bod vženie vášho chlapa rovno do náručia tej druhej!

01.03.2016 Casprezeny.sk

Tieto intímne situácie pozná takmer každá žena. Najlepšie by bolo rýchlo na ne zabudnúť a najbližšie sa im oblúkom vyhnúť.

10 najväčších chýb, ktoré ženy robia v sexe. 6 obrázkov vo fotogalérii 10 najväčších chýb, ktoré ženy robia v sexe.

Tieto chyby už v sexe nikdy nerobte:

1. Predstierate orgazmus

Nepríjemná správa pre mužov. Podľa výskumov 7 z 10 žien už niekedy predstieralo orgazmus. A polovica z nich to dokonca robí pravidelne! Úprimne, nie je úplne zbytočné takto sa namáhať? Ak ste mali čas len na rýchlovku a vy potrebujete o pár minút viac, nuž stalo sa. No a čo? Vysvetlite to aj svojmu partnerovi, určite sa neurazí. Viac ho zraní, ak sa raz dozvie, že ste mu celé roky klamali.

2. Priveľmi vás trápi vaše telo

Keď sa so svojím vyvoleným dostanete do postele, zrejme ho priťahujete a vaše telo sa mu páči. Prečo sa trápiť, ako vám stoja prsia, že vám visí bruško a máte trochu väčší zadok (celulitídu, široké stehná, malé prsia, priveľké prsia, plochý zadok, a tak ďalej, a tak donekonečna). Nekazte si zážitok a sústreďte sa na svoje pocity. Ak to inak nejde, prinúťte sa vypnúť okolitý svet a sústreďte sa len na jeho dotyky.

Ak to inak nejde, prinúťte sa vypnúť okolitý svet a sústreďte sa len na jeho dotyky. 6 obrázkov vo fotogalérii Ak to inak nejde, prinúťte sa vypnúť okolitý svet a sústreďte sa len na jeho dotyky.

3. Nie ste dostatočne otvorená

Urobte všetko pre to, aby ste porazili svoje zábrany a komplexy, za ktoré je zodpovedná vaša výchova, prípadne prostredie, v ktorom ste vyrastali. Neodmietajte niečo bez toho, aby ste si to poriadne premysleli. Všetko, čo sa deje so súhlasom oboch partnerov, tak, že sa to obom páči a nikto sa nezraní, je v poriadku a nikoho do toho vôbec nič nie je.

4. Nepoviete nahlas, čo sa vám páči a po čom túžite

Áno, je zvláštne hovoriť o týchto veciach nahlas, pomenovať ich, zdôveriť sa partnerovi. Najmä pokiaľ ide o intímne časti nášho tela. Ale na všetko sa dá zvyknúť. Mnohým pomôže, ak začnú rozprávať o svojich túžbach. Ak to nie je vaša parketa, nemusíte hovoriť nahlas, skúste to partnerovi názorne ukázať, povedzme v posteli. Veďte jeho ruku tam, kde vám je to príjemné, skúste mu stručne naznačiť, ako a kde má pritlačiť, zrýchliť... Nezáleží na tom ako, hlavne, aby porozumel, aby váš odkaz pochopil.

Nepoviete nahlas, čo sa vám páči a po čom túžite... 6 obrázkov vo fotogalérii Nepoviete nahlas, čo sa vám páči a po čom túžite...

5. Nepoviete nahlas, ak sa vám niečo nepáči

Nesúhlaste s ničím, čo vám spôsobuje bolesť alebo je to nepríjemné len preto, aby ste partnerovi vyhoveli. Povedzte mu, čo sa vám nepáči a najmä, ak s tým chcete prestať. Nesmiete dovoliť, aby negatívne zážitky a spomienky ovplyvnili vašu sexuálnu pohodu alebo prevrátili naruby váš zdravý prístup a vzťah k sexu.

6. Nedotýkate sa svojho tela

Ak neviete, čo vám vlastne robí dobre, prečo to očakávate od svojho partnera? 

Ak neviete, čo vám vlastne robí dobre, prečo to očakávate od svojho partnera? 6 obrázkov vo fotogalérii Ak neviete, čo vám vlastne robí dobre, prečo to očakávate od svojho partnera?

7. Súhlasíte so sexom, aj keď nemáte žiadnu chuť

Nesmiete to vnímať ako ďalšiu z únavných domácich prác. Nie je to žiadne umývanie riadu, ktoré musíte urobiť, aj keď sa vám do toho vôbec nechce.

8. Príliš často hovoríte nie

Aj na toto si dávajte pozor. Ak je pre vás sex naozaj taký ako to povestné umývanie riadu, keď vás bolí hlava už len pri pomyslení na to, čo vás zase čaká, musíte to začať riešiť! Áno, sex vám síce môže chýbať, ale čo ak vám kvalitný spánok chýba viac? Mali by ste preplánovať svoje dni, upratať si v stereotype, zmeniť rebríček hodnôt. A v prvom rade sa dobre vyspať. Dá sa to, len musíte chcieť! Dá sa to, ak začnete myslieť aj na seba a stopnete nekonečný kolotoč povinností a úloh. Kam sa vlastne tak veľmi ponáhľate? Nezabúdajte na to, že sa vám partner nebude dlho prosiť, zo dňa na deň prestane a môže si nájsť inú, ochotnejšiu partnerku...

Nezabúdajte na to, že sa vám partner nebude dlho prosiť. 6 obrázkov vo fotogalérii Nezabúdajte na to, že sa vám partner nebude dlho prosiť.

9. Nevyužívate svoju fantáziu

Muži to robia. A radi. A podľa nich je veľmi sexi, ak to ženy robia tiež. Také jednoduché!

10. Nikdy neurobíte prvý krok

Kde je napísané, že to vždy musí urobiť on? Ak po ňom túžite, dajte mu to najavo a uvidíte, ako zareaguje.

Ak po ňom túžite, dajte mu to najavo a uvidíte, čo to s ním urobí. 6 obrázkov vo fotogalérii Ak po ňom túžite, dajte mu to najavo a uvidíte, čo to s ním urobí.

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE