Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Kráska z Kúska zo mňa našla osudovú lásku: V seriáli ju zvádzal sexi fešák, nakoniec ju dostal tento muž!

04.03.2016 Casprezeny.sk

V seriáli Kúsok zo mňa sa krásna Elif zamiluje do charizmatického Kahramana. Herečkino srdce však patrí inému mužovi a už sa zaňho stihla aj vydať!

V seriáli Kúsok zo mňa stvárnila krásnu Elif. 15 obrázkov vo fotogalérii V seriáli Kúsok zo mňa stvárnila krásnu Elif.

Kráľovná krásy Hatice Şendil (32) sa u nás preslávila ako seriálová Dila. Srdcia slovenských divákov si však získala aj v úspešnom romantickom príbehu Kúsok zo mňa, v ktorom hrala chudobnú Elif.

V seriáli Kúsok zo mňa stvárnila krásnu Elif. 15 obrázkov vo fotogalérii V seriáli Kúsok zo mňa stvárnila krásnu Elif. Elif sa zaľúbi do charizmatického Kahramana. 15 obrázkov vo fotogalérii Elif sa zaľúbi do charizmatického Kahramana. V seriáli Kúsok zo mňa stvárnila krásnu Elif. 15 obrázkov vo fotogalérii V seriáli Kúsok zo mňa stvárnila krásnu Elif.

Zatiaľ čo v seriáli jej srdce patrilo charizmatickému fešákovi Kahramanovi, herečka v skutočnom živote ľúbi celkom iného muža. Bývalá Miss Turecko sa za svojho vyvoleného, herca producenta Buraka Sağyaşara (28) stihla minulý rok aj vydať.

Elif sa zaľúbi do charizmatického Kahramana. 15 obrázkov vo fotogalérii Elif sa zaľúbi do charizmatického Kahramana. Elif sa stane náhradnou matkou a porodí dieťa Kahramanovi a jeho manželke. 15 obrázkov vo fotogalérii Elif sa stane náhradnou matkou a porodí dieťa Kahramanovi a jeho manželke.

Elif sa zaľúbi do charizmatického Kahramana. 15 obrázkov vo fotogalérii Elif sa zaľúbi do charizmatického Kahramana.

Na ich rozprávkovej svadbe v luxusnom hoteli Four Seasons v Istanbule sa zúčastnilo viacero známych tureckých osobností, nechýbala ani herečkina kamarátka Bergüzar Korel alias Šeherezáda s manželom Halitom. Dve slávne krásky si spolu dokonca zaspievali aj karaoke.

Hatice bola krásna nevesta. 15 obrázkov vo fotogalérii Hatice bola krásna nevesta. Hatice s Burakom si užili rozprávkovú svadbu. 15 obrázkov vo fotogalérii Hatice s Burakom si užili rozprávkovú svadbu. Hatice s Burakom si užili rozprávkovú svadbu. 15 obrázkov vo fotogalérii Hatice s Burakom si užili rozprávkovú svadbu. Hatice bola krásna nevesta. 15 obrázkov vo fotogalérii Hatice bola krásna nevesta. Hatice s Burakom si užili rozprávkovú svadbu. 15 obrázkov vo fotogalérii Hatice s Burakom si užili rozprávkovú svadbu. Hatice si na svojej svadbe zaspievala karaoke s priateľkou Bergüzar. 15 obrázkov vo fotogalérii Hatice si na svojej svadbe zaspievala karaoke s priateľkou Bergüzar.

Hatice sa na svojej sociálnej sieti rada podelí s fanúšikmi o fotky zo súkromia. Takto im to s manželom klape:

 

Je t'aime mon amour... ❤️

Fotka uverejnená používateľom Hatice Şendil Sağyaşar (@haticesendil),

 

Lovely paris🎈

Fotka uverejnená používateľom Hatice Şendil Sağyaşar (@haticesendil),

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE