Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Veľký horoskop na mesiac marec: Koho čaká najšťastnejšie obdobie v roku a koho zásadná životná zmena?

02.03.2016 Casprezeny.sk

Čo vám hviezdy pripravili pre mesiac marec? Komu sa bude dariť, ako nikdy doteraz, a kto bude tentoraz patriť medzi smoliarov?

Pre Škorpiónov, Baranov, Býkov, Ryby aj Rakov sa začína radostná jar so všetkým, čo k nej patrí. Pre Škorpiónov, Baranov, Býkov, Ryby aj Rakov sa začína radostná jar so všetkým, čo k nej patrí.

Aj keď to za oknami nevyzerá, marec je prvým jarným mesiacom a aj do nálady jednotlivých znamení sa pomaly začne vkrádať jar. Kozorožcov síce čaká trochu náročnejší mesiac a Blíženci s Váhami nebudú vedieť, kam skôr skočiť, ale pre Škorpiónov, Baranov, Býkov, Ryby aj Rakov sa začína radostná jar so všetkým.

1. Baran

Marec je pre vás jedným z najsilnejších mesiacov v roku, väčšina záležitostí bude úplne vo vašej réžii. Ak sa nadchnete pre nejakú zaujímavú ideu, stojí za to vytrvať, aj keď to spočiatku nemusí vyzerať príliš jednoducho. Veľké veci len málokedy vzniknú samy od seba, často sa za nimi skrýva veľa tvrdej práce. Nekompromisný Saturn vás konečne prinúti k jednému zásadnému rozhodnutiu.

2. Býk

Do 12. marca môžu síce ešte doznievať vplyvy niektorých nepriaznivých planetárnych konštelácií, potom sa ale ocitnete v starostlivosti láskavej a starostlivej Venuše a hneď bude všetko inak. V duši pocítite úľavu a navonok prekvapíte svojich priateľov výrazným optimistickým prístupom životu. Potešenie vám prinesú akékoľvek skupinové aktivity, ktoré však nesmú potláčať vašu individualitu. Samota nie je nič pre vás.

3. Blíženci

Marec prinesie do vášho života niekoľko hektických udalostí, nudiť sa teda rozhodne nebudete. Spočiatku neprehľadná situácia sa nakoniec vyjasní a objaví sa šanca na výrazný posun v niektorých záležitostiach, s ktorými ste dlho nemohli nijako pohnúť. Bez vášho úsilia to samozrejme nepôjde, ale celé to bude aj o tej povestnej troche šťastia, ktorá vám nahrá do kariet. Pozor na rôzne právne kľučky!

4. Rak

S najväčšou pravdepodobnosťou práve vstupujete do jedného z najšťastnejších mesiacov v tomto roku, preto by ste mali starostlivo dbať o to, aby ste nič neponechali na náhodu. Ak obrátite pozornosť k svojej duši, môžete sa tešiť na doslova mysteriózne zážitky. Postupne sa naučíte vnímať krásu života i tam, kde ste ju predtým nikdy nevideli. Zrejme zatúžite po cestách do niektorých vzdialenejších destinácií.

5. Lev

Vaše sebavedomie sa v marci ešte zvýši, čo vám pomôže uspieť v jednej záležitosti, ktorá sa zdala byť trochu nad vaše sily. Drzo využijete možnosť, ktorá by vám inak vôbec neprišla na myseľ, a svete div sa, ono to vyjde! Na pretras prídu aj otázky týkajúce sa vašej psychickej odolnosti. Začnete sa výraznejšie zaujímať o paranormálne javy, čo vám prinesie hlbší pohľad do niektorých udalostí.

6. Panna

Mentálne na tom síce nebudete práve najlepšie, o to viac sa ale môžete blysnúť pri činnostiach, ktoré si vyžadujú fyzickú zdatnosť. Nenechajte sa zmiasť tým, že sa zdanlivo nič nedeje, v zákulisí vášho života práve prebiehajú skryté procesy, ktoré formujú vašu budúcnosť. Nech sa deje čokoľvek, zachovajte pokoj a nenechajte sa ničím vytočiť. Akékoľvek problémy riešte hneď, ako vzniknú, vyhnete sa komplikáciám.

7. Váhy

Pripravte sa na veľmi rušné obdobie, v ktorom sa budú udalosti striedať rýchlejšie ako zábery v akčnom filme. Váš nezlomný zmysel pre spravodlivosť prispeje k úspešnému vyriešeniu jednej zapeklitej právnej záležitosti, ktorá sa ťahá už dlhšiu dobu. Dostatok financií vám umožní, aby ste si dopriali pár drobných radostí. Rozpočtový deficit doženiete koncom mesiaca, kedy sa vám mnohonásobne vráti jedna staršia investícia.

8. Škorpión

Konečne sa naskytne vhodná príležitosť, aby ste v plnej šírke uplatnili svoj osobný magnetizmus. U osoby, na ktorú chcete zapôsobiť, to vyhráte na celej čiare bez toho, aby ste museli použiť niektoré manipulatívne metódy. Konflikty z minulého mesiaca už máte úspešne za sebou a pred vami neleží nič, čo by sa nedalo rýchlo vyriešiť. Spln vnesie jasno do záležitostí, ktoré boli až doteraz zahalené závojom hmly.

9. Strelec

Nebojte sa oprieť o svoje bohaté skúsenosti z minulosti, v tomto mesiaci vám výrazne pomôžu pri rozhodovaní, akým smerom sa vydať v jednej dôležitej oblasti vášho života. Vašou hlavnou devízou je prenikavo bystrá myseľ, preto by ste mali venovať dostatok času jej rozvoju. V mnohých záležitostiach ste to totiž práve vy, kto môže zmeniť pravidlá hry, tak prečo to neskúsiť? Rozhodne na tom neprerobíte.

10. Kozorožec

Tiež sa vám zdá, že si s vami škodoradostný vesmír neustále pohadzuje hore a dole? Vitajte medzi smoliarmi, ktorí to v tomto mesiaci nebudú mať práve dvakrát jednoduché. Nepríjemné peripetie, ktorými sa budete predierať, vám samozrejme na nálade nepridajú, takže si chvíľami môžete pripadať ako v začarovanom kruhu. Koncom marca sa situácia trochu upokojí, ani tak vás ale nečaká nič jednoduché.

11. Vodnár

Pomerne jednoduchý priebeh niektorých záležitostí vám umožní, aby ste svoju myseľ nasmerovali k tomu, čo vás už dlhšiu dobu zaujíma. Pôsobenie planéty Saturn vás vráti do minulosti, kde na vás čaká jeden nedoriešený príbeh. Snáď sa vám podarí vymyslieť aj realizovať nejaký radostnejší koniec. Spln so sebou prinesie túžbu po cestovaní do vzdialených krajov. Vyvstane tiež naliehavá potreba zmeniť určité plány.

12. Ryby

Ak sa vám v marci ponúkne príležitosť uplatniť svoje umelecké cítenie a kreativitu, neváhajte a choďte do toho. Určite sami cítite, že by ste sa mali v živote niekam posunúť a toto môže byť vaša šanca na zviditeľnenie. Jarné slniečko vám vráti úsmev, vaša príťažlivosť sa rapídne zvýši a nové priateľstvá na seba nenechajú dlho čakať. Načúvajte svojej intuícii, ale nezabúdajte ani na hlas rozumu.

 

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE