Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Tá dopadla! Trpký osud hviezdy filmu Holky z porcelánu: Najprv sláva, potom pád na samé dno

04.03.2016 Casprezeny.sk

Je to neuveriteľné, ale tá bláznivá dievčina z filmu Holky z porcelánu pred pár dňami oslávila šesťdesiatku a oficiálne nikde nebýva.

Holky z porcelánu 7 obrázkov vo fotogalérii Holky z porcelánu

Hviezda filmu Holky z Porcelánu Lenka Kořínková (60) je totiž k trvalému pobytu prihlásená na mestskom úrade, ako to majú zvyčajne ľudia bez domova.

Holky z porcelánu 7 obrázkov vo fotogalérii Holky z porcelánu

Pritom pred rokmi mala herečka našliapnuté na skvelú hereckú kariéru, potom sa však všetko zmenilo. Ako prezradila Lenka pre portál blesk.cz, hranie ju neuspokojovalo, chcela sa venovať skôr spevu, kde by si mohla robiť veci podľa seba. Žiaľ, v tejto oblasti nebola ani zďaleka taká úspešná, ako v herectve.

Holky z porcelánu 7 obrázkov vo fotogalérii Holky z porcelánu

Lenka v osemdesiatych rokoch emigrovala do Austrálie, a keď sa po prevrate vrátila späť do Československa, už o ňu nebol záujem. Vrhla sa síce na písanie kníh o delenej strave, s ktorými zaznamenala úspech, lenže prišla na chuť aj poháriku, a alkohol ju stiahol až na úplné dno.

Tá dopadla! Trpký osud hviezdy filmu Holky z porcelánu: Najprv sláva, potom pád na samé dno 7 obrázkov vo fotogalérii

Dnes Lenka Kořínková oficiálne nikde nebýva, k trvalému pobytu je prihlásená iba na mestskom úrade. Bývalá herečka, ktorá sa v súčasnosti živí napríklad vyučovaním angličtiny, však tvrdí, že je to takto praktickejšie. Túlavé topánky jej totiž zostali dodnes, rada sa sťahuje a takto si nemusí meniť v občianskom preukaze údaje.

Lenka Kořínková 7 obrázkov vo fotogalérii Lenka Kořínková

 

Tlačiť Diskusia (3)