Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hviezda filmu S tebou mě baví svět Jana Šulcová: Minišaty odhalili, ako je dnes na tom kedysi krásna žena

07.03.2016 Casprezeny.sk

Herečka Jana Šulcová (69) vďaka svojej kráse bola ozdobou každého filmu, v ktorom účinkovala. Roky aj osobné problémy sa však podpísali po jej vzhľad.

Jana Šulcová v kultovej komédii S tebou mě baví svět. 8 obrázkov vo fotogalérii Jana Šulcová v kultovej komédii S tebou mě baví svět.

Aj keď má herečka Jana Šulcová stále štíhlu postavu, na odovzdávanie cien Český lev sa neobliekla práve najlepšie. Charizmatická herečka si totiž zvolila čierne minišaty, a tie jej až tak veľmi nelichotili.

Jana Šulcová okrem iných filmov zahviezdila v komédii storočia S tebou mě baví svět. 8 obrázkov vo fotogalérii Jana Šulcová okrem iných filmov zahviezdila v komédii storočia S tebou mě baví svět.

Kedysi krásna herečka si v živote prešla peklom, keď sa po rozpade manželstva uchýlila k alkoholu, ktorým si riešila svoje osobné problémy. K tomu sa pridružili zdravotné problémy, a toto všetko sa spolu podpísalo pod jej vzhľad, samozrejme, spolu s pribúdajúcimi rokmi.

Jana Šulcová hrá zbedačenú alkoholičku. 8 obrázkov vo fotogalérii Jana Šulcová hrá zbedačenú alkoholičku.

V čiernych minišatách tak útla herečka vyzerala dosť vychudnuto, čo sa najviac prejavilo na jej tvári. Napriek mejkapu pôsobila dosť strhane. A tak isto jej príliš nepristala mini dĺžka. Jana má síce štíhle nohy, ale vzhľadom na vek už nevyzerajú tak dobre, ako u mladej slečny. Herečka takto skôr dala vyniknúť kostnatým kolenám. Nabudúce by bol vhodnejší model, ktorý by ju aspoň trošku rozžiaril.

Jana Šulcová na odovzdávaní cien Český lev. 8 obrázkov vo fotogalérii Jana Šulcová na odovzdávaní cien Český lev.

 

Tlačiť Diskusia (10)
NEPREHLIADNITE