Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Verná kópia svojho otca? Keď uvidíte túto fotku, bude vám jasné, na koho sa Leonardo DiCaprio podobá

07.03.2016 Casprezeny.sk

Mamu Leonadra DiCapria (41) pozná snáď každý, keďže sa veľmi často vyskytuje v jeho prítomnosti. Ako však vyzerá jeho otec a na koho sa slávny herec viac podobá?

Leonardo DiCaprio 7 obrázkov vo fotogalérii Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio (41) mal iba rok, keď sa jeho rodičia Irmelin a George rozviedli. Odvtedy žije so svojou mamou Irmelin.

Irmelin Indenbirken 7 obrázkov vo fotogalérii Irmelin Indenbirken

Leonardo je jediný syn ilustrátora a distribútora undergroundových komiksov, napoly Taliana a napoly Nemca, a jeho ženy, sekretárky nemeckého pôvodu s ruskými koreňmi.

George DiCaprio 7 obrázkov vo fotogalérii George DiCaprio

Leonardovi rodičia sa poznali, keď sa jeho mama prisťahovala z Nemecka do Spojených štátov počas päťdesiatych rokov, zatiaľ čo jeho otec bol už zo štvrtej generácie americkej rodiny pôvodom z južného Talianska (oblasť okolo Neapola) a Bavorska v južnom Nemecku.

Zato Leonardova babička z matkinej strany, Helena Indenbirken (1915-2005), rodená ako Yelena Smirnova, bola pôvodne ruská imigrantka, ktorá začala až neskôr v Nemecku budovať svoju rodinu. Hercove korene sú tak následkom toho naozaj neskutočne pestré.

Leonardo DiCaprio so svojím otcom Georgeom 7 obrázkov vo fotogalérii Leonardo DiCaprio so svojím otcom Georgeom

Keď si však pozriete fotografie jeho mamy a otca, na prvý pohľad je jasné, že čo sa týka podoby, po svojom otcovi nezdedil celkom nič. Zato podobu so svojou mamou Irmelin rozhodne nezaprie.

Leonardo DiCaprio s mamou Irmelin. 7 obrázkov vo fotogalérii Leonardo DiCaprio s mamou Irmelin.

Tlačiť Diskusia (1)