Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Blondínka Miška našla v kúpeľni čierne vlasy: Keď zistila, čo robí partner za jej chrbtom, zrútila sa

21.03.2016 KaD

Niekto neveru tuší, inému by ani vo sne nenapadlo, že ho jeho láska klame. Ako to bolo vo vašom prípade?

Partner ju podvádzal s čiernovláskou... Partner ju podvádzal s čiernovláskou...

Ako ste zistili, že vás partner podvádza?

Majka: Čudný darček pod stromček

Bol Štedrý večer 2014 a ja som sa pripravovala na štedrovečernú večeru. Pod stromčekom kopec darčekov aj pre neho, keď mi zrazu zapípal mobil, že mám na facebooku správu.

Myslela som si, že mi napísal k Vianociam, ale stálo tam, že ma 3 mesiace podvádza s inou a vraj už to nedokáže udržať v tajnosti. A bolo po Veselých Vianociach.

Michaela: Všimla som si čierne vlasy

Žili sme spolu aj s mojimi deťmi už 3 roky. Keď som prišla jedného dňa domov, našla som v kúpeľni čierne vlasy. Bolo mi to divné, nakoľko som blondína a v našej rodine nikto nemal čiernu farbu vlasov. Spýtala som sa ho na to, ale popieral.

Po čase sa to opakovalo. Potom začal chodievať častejšie von a sám, že vraj s kamarátmi. Telefón si začal brať už aj na WC, čo dovtedy nerobil. Nemal problém, aby som mu telefón podala, keď mu zvonil, no odrazu to problém bol. Nikdy predtým som to nespravila, ale niečo mi hovorilo, aby som sa mu pozrela do mobilu.

Spravila som to a bol to šok. Niekoľko neskutočných správ, ako ona jeho ľúbi a on ju, ako si chýbajú. Zrazilo ma to na kolená. Zrútila som sa musela som vyhľadať lekársku pomoc, aby deti neostali bez matky. Žili sme spolu ešte niekoľko mesiacov a nakoniec sa k nej aj tak odsťahoval. Žijú spolu, no aj tak vyhľadáva moju spoločnosť.


 

Ženská intuícia jej rozbila vzťah: Potajomky vliezla do jeho mailovej schránky a nestačila sa čudovať!
Deň pred jeho príchodom som brázdila internetové stránky...


 

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE