Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nový účes z nej urobil inú ženu: Natalia Oreiro si stiahla vlasy do chvosta, takú zmenu by ste nečakali!

23.03.2016 anp

Natalia Oreiro sa objavila na verejnosti s účesom, na aký jej fanúšikovia nie sú zvyknutí. Z Divokého anjela sa vykľula zrelá žena. To musíte vidieť!

Milagros a Ivo v telenovele Divoký anjel. 10 obrázkov vo fotogalérii Milagros a Ivo v telenovele Divoký anjel.

Predstaviteľka Divokého anjela Natalia Oreiro (38) už dávno nemá dvadsať, ale stále je výnimočne krásna a plná energie. V jej prípade sme zvyknutí skôr na rozpustené dlhé vlasy a bohaté vlny, tentoraz však prekvapila novým imidžom.

Diego Ramos sa v každej telenovele snaží získať srdce Natalie Oreiro. Občas sa mu to podarí. 10 obrázkov vo fotogalérii Diego Ramos sa v každej telenovele snaží získať srdce Natalie Oreiro. Občas sa mu to podarí.

Monita a Martin, alebo ak chcete, Divoký anjel Milagros a jej fešák Ivo. 10 obrázkov vo fotogalérii Monita a Martin, alebo ak chcete, Divoký anjel Milagros a jej fešák Ivo.

Naty prišla podporiť uvedenie novej limonády značky Terma, ktorej je ambasádorkou. V týchto nealkoholických nápojoch sa kombinujú chute pomela, chinínu a koriandru s rôznymi bylinkami a kvetmi.

V bielych šatách a s elegantným účesom jej to veľmi pristalo. Vlasy stiahnuté do chvosta z nej urobili dámu, a hoci jej opticky pridali pár rokov, v zaujímavých bielych šatách pôsobila veľmi dievčensky a krehko. Dokonalá kombinácia!

Z divokej rebelky Milagros sa tak v priebehu rokov vykľula elegantná dáma a starostlivá mamina syna Merlína (4):

Z divokej rebelky Milagros sa vykľula elegantná dáma. 10 obrázkov vo fotogalérii Z divokej rebelky Milagros sa vykľula elegantná dáma. Z divokej rebelky Milagros sa vykľula elegantná dáma. 10 obrázkov vo fotogalérii Z divokej rebelky Milagros sa vykľula elegantná dáma.

Naty prišla podporiť uvedenie novej limonády. 10 obrázkov vo fotogalérii Naty prišla podporiť uvedenie novej limonády.

Naty prišla podporiť uvedenie novej limonády. 10 obrázkov vo fotogalérii Naty prišla podporiť uvedenie novej limonády. Naty prišla podporiť uvedenie novej limonády. 10 obrázkov vo fotogalérii Naty prišla podporiť uvedenie novej limonády.

Všimnite si tie topánky!

Z divokej rebelky Milagros sa vykľula elegantná dáma. 10 obrázkov vo fotogalérii Z divokej rebelky Milagros sa vykľula elegantná dáma.

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE