Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Streleného Codyho Lamberta zo sitkomu Krok za krokom by ste už nespoznali: Tak dnes vyzerá bývalý fešák

11.03.2016 Casprezeny.sk

Bývalého modela a herca Sashu Mitchella (48), ktorý zahviezdil v seriáli Dallas či sitkome Krok za krokom, by ste dnes už nespoznali.

Sasha Mitchell 9 obrázkov vo fotogalérii Sasha Mitchell

Aj keď mal našliapnuté na skvelú kariéru, napokon až takú dieru do sveta neurobil. Sasha Mitchell študoval herectvo a vďaka svojmu príťažlivému vzhľadu sa uchytil ako model u Calvina Kleina. Na začiatok kariéry celkom slušné.

Sasha Mitchell 9 obrázkov vo fotogalérii Sasha Mitchell

Na začiatku kariéry sa okrem príťažlivého vzhľadu mohol pýšiť aj vypracovanou postavou. Okrem modelingu a neskôr herectva sa totiž celý svoj život venoval kickboxu, kde získal dokonca čierny pás, ale hlavne účinkoval v sérii filmov Kickboxer. Škoda len, že silu úderov neskôr vyskúšal aj na svojej manželke Jeannette Robbins, s ktorou má štyri deti. Herec tak prišiel aj o rolu v sitkome Krok za krokom, keďže jeho tvorcovia sa obávali negatívnej publicity.

Sasha Mitchell 9 obrázkov vo fotogalérii Sasha Mitchell

Ako sa však vzápätí ukázalo, jeho prvá manželka ale bola psychicky labilná, a tak herec ich štyri deti dostal do starostlivosti, a mohol sa vrátiť do sitkomu. Neskôr dostal epizódne úlohy v ďalších aj u nás známych seriáloch ako JAG či Pohotovosť. Od roku 2010 je ženatý s Rachel Mitchell. Z niekdajšieho fešáčika je dnes zrelý muž, ktorý má už dospelé deti. Stále sa však udržuje vo forme, venuje sa vzpieraniu a motorkám.

Sasha Mitchell 9 obrázkov vo fotogalérii Sasha Mitchell

Tlačiť Diskusia (2)