Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Darina sa po druhom rozvode stretla so svojím exmanželom: TOTO veru ani jeden z nich nečakal!

20.03.2016 red

Prvú svadbu som mala veľmi mladá, po dvoch rokoch sme sa rozviedli. Rýchlo som sa vydala znovu, ale tiež to skončilo rozvodom. A potom...

Po rozvode im to klape lepšie ako pred rokmi. Po rozvode im to klape lepšie ako pred rokmi.

Môj prvý manžel je na tom podobne, tiež sa druhýkrát oženil, teraz sa rozvádza. Ja deti nemám, on má jedno. Nečakali sme, čo bude nasledovať. Začali sme sa častejšie stretávať a klape to lepšie ako pred rokmi. Dokonca so mnou chce bývať! Neviem, čo mám robiť. Je rozumné to opäť skúsiť?

Darina

Radíme vám:

Samozrejme, ale skúsiť, nie vrhnúť sa do všetkého bezhlavo. Exmanžel je vaša prvá láska, v živote ste si obaja už niečo preskákali, ste skúsenejší. Zároveň sa dobre poznáte, viete, na čom stroskotalo vaše manželstvo, môžete sa vyvarovať chýb z mladosti a opätovne rozvíjať vzťah, kde okrem vzájomných sympatií bude aj rozum.

Sú tu však aj riziká, on má dieťa a aj to je jeden z dôvodov, aby ste sa do vzťahu púšťali opatrne. Budete sa musieť prispôsobiť – kým nebude vzťah vášho ex k jeho bývalej rodine narúšať vaše obnovené spolužitie, držte sa bokom. Buďte tolerantná, všetko dobre dopadne.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE