Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Plavčíčka z Baywatchu Erika Eleniak starne bez plastík: Bývalá sexbomba sa zmenila na nepoznanie!

15.03.2016 Casprezeny.sk

Sexi plavčíčka Erika Eleniak (46) z Baywatchu sa rozhodla starnúť bez plastík a navyše zmenila účes. Pozrite, na koho sa teraz podobá.

Erika Eleniak 7 obrázkov vo fotogalérii Erika Eleniak

Blond modelka a herečka s ukrajinskými a a estónsko-nemeckými koreňmi Erika Eleniak zahviezdila v seriáli Pobrežná hliadka, vďaka čomu sa z nej stal sexsymbol.

Erika Eleniak 7 obrázkov vo fotogalérii Erika Eleniak

Jej postava Shauni patrila v seriáli k tým najobľúbenejším, veď s plavčíkom Eddiem tvorili zamilovaný párik, no radosť pozrieť.

Erika Eleniak 7 obrázkov vo fotogalérii Erika Eleniak

Po slávnom období však prišlo to menej šťastné a Erika, ktorá sa mohla pýšiť sexi postavičkou, začala mať problémy s váhou. Bolo to s ňou ako na hojdačke. Raz bola vychudnutá na kosť, inokedy kašlala na hmotnosť a veselo priberala.

Erika Eleniak 7 obrázkov vo fotogalérii Erika Eleniak

Ani v súkromí sa peknej blondínke príliš nedarilo. V roku 1998 sa vydala za Philipa Gogliu, ale ich manželstvo vydržalo len 6 mesiacov. V roku 2005 otehotnela, ale o dieťatko prišla. Jej partnerom je od roku 2005 Roch Diagle, s ktorým sa napokon dočkala spoločného potomka a dnes sa teší z desaťročnej dcéry Indyanny.

Erika Eleniak už nenosí kučeravú blond hrivu. 7 obrázkov vo fotogalérii Erika Eleniak už nenosí kučeravú blond hrivu.

Herečka sa už pred pár rokmi vzdala kučeravej blond hrivy. Na sociálnej sieti sa nedávno pochválila spoločnou fotkou spred rokov, na ktorej je so svojou mamou. S novým účesom sa na ňu teraz neskutočne podobá, je jej vernou kópiou.

Erika Eleniak pred rokmi so svojou mamou. 7 obrázkov vo fotogalérii Erika Eleniak pred rokmi so svojou mamou.

 

Tlačiť Diskusia (1)