Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Manžel sa jej zmenil pred očami: Keď zistila, čo urobil za jej chrbtom, okamžite podala žiadosť o rozvod!

19.03.2016 KaD

Dominika si všimla, že sa jej manžel zrazu začal meniť pred očami. Keď zistila príčinu, rozhodla sa zbaliť kufre a opustiť ho.

Manžel ju podviedol po 10 rokoch a rovno s dvomi ženami. Manžel ju podviedol po 10 rokoch a rovno s dvomi ženami.

Niekto neveru tuší, inému by ani vo sne nenapadlo, že ho jeho láska klame. Ako to bolo vo vašom prípade?  


 

Mňa môj manžel podviedol po 10 rokoch v priebehu roka a pol s dvomi rôznymi ženami. Prišla som na to jednoducho tak, že sa mi zmenil pred očami. Keď s niekým žijete dlho, všimnete si, že niečo nie je v poriadku.

Ešte stále nie sme rozvedení, všetko sa vlečie a to, čím som si prešla, by mi prislo nereálne, keby som to nezažila na vlastnej koži.

Dominika

Veronika: Mám takú intuíciu

Podľa mňa ma partner podviedol, len si to neche priznať. A ako som na to prišla? Neviem, mám takú intuíciu -  plus som videla, ako lajkoval jej fotky, písal si s ňou, volal jej. Keď som bola pri ňom v zahraničí a ona na Slovensku, všimla som si, že ráno jej hneď písal, na obed, keď mal pauzu a aj večer, ale doteraz to popiera.

Napísali ste nám na facebooku

Mirčiatko: Blokol si mobil a išiel s ním nielen na toaletu, ale aj sa sprchovať... len aby ho mal vždy pri sebe... (frown) si myslel, že budem taká tupá, že si to nevšimnem... chlapi sú primitívni...

Pták Rosomák: Podviedol ma manžel s inou v kúpeľoch... niekto mu volal na mobil  a on sa nepozrel, kto volá. Povedal mi, že to mám zdvihnúť, tak som zdvihla a kým som stihla niečo povedať, ženský hlas vyklopil všetko, čo malo zostať utajené. Však nie nadarmo bol už 4. raz ženatý... Krásny deň všetkým verným.  
 
Monika: Dozvedela som sa to postupne od známych, ale až po rozchode.

Angelika: Poslala som mu sms a on spal a odpísala mi jeho frajerka. A to sme stále ešte manželia, hlavne že on je už zasnúbený s ňou. Úprimne ju ľutujem.

Lenka: Mailom od jeho druhej priateľky.

Anna: Vďaka škodoradostným donášačom, tak som na to prišla, ale neriešim.

Katalina: Tak, že stále obviňoval mňa, stále som bola tá, čo robí zle a bolo to naopak.

Daša: Manžel zomrel a po čase jeho milenky začali písať, no netušili, že už nežije. Tak som si to osobne prečítala.

Michaela: Stačila mi jedna smska, v ktorej sa ho kolega z práce pýtal, či uz spí.... a už nie sme spolu tri roky.

Dominika: Mám to za sebou, áno, mal milenku a možno ju ešte stále má, sám sa mi k tomu priznal s tým, že plánuje odchod. Dodnes žijeme spolu, rozprávame sa večer, keď príde, pomáha mi, s čím môže, v jeho očiach vidím stále nehu ako kedysi, na nič sa ho nepýtam, nevyčítam, lebo netrpím. Chápem ho, lebo v prvom manželstve som bola ja zamilovaná do iného muža a viem teda, že sa to stáva. Je to ako nchoroba, viem však aj to, že to prejde, lebo náš vzťah je silný a lipneme na ňom obaja. V podstate sme stvorení pre seba, inak by to už nefungovalo. Teším sa na každý deň, ktorý trávime spolu a netrápim sa hlúposťami, lebo život je krátky. A veľa sa spolu smejeme...

Inka: Po 7 rokoch spolužitia som na jeho 40-ku dala na fb našu spoločnú foto. Čakal ma komentár ,,PREČO OBJÍMAM JEJ MILÁČIKA"? Mladá žabka. No keď sa mala starať a zdieľať s ním každodenný reálny život, tak odišiel k rodičom.

Petra: Môj exmanžel si dal na plochu počítača fotku svojej milenky... Ja som čakala jeho druhé dieťa. Nerobím, ani som nerobila scény. Prišiel domov a spýtala som sa ho, kto je tá kočka na ploche a on že to je jeho nová láska, že chce byť s ňou a ja sa mu už nepáčim, lebo som tučná... Ja som mu vravela, že tučná nie som, ale tehotná a čakám jeho dieťa... Keď ma začal aj mlátiť, tak som od neho odišla.Teraz som sťastná po boku chlapa, ktorý si ma váži a pomáha mi vo všetkom. O necelé dva mesiace budeme mať bábätko. Tak sa teší, že vždy, keď príde z práce, tak sa s bruškom porozpráva, pohladká ho...

Mika: V nákupnom centre sa naňho vrhla nejaká mladá babenka, ktorá síce dobre vyzerala, ale zrejme jej nedošlo, že tá ženská vedľa je jeho manželka...

Tlačiť Diskusia (2)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE