Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hviezdu filmu Denník princeznej Anne Hathaway by ste nespoznali: Takto ju zmenilo tehotenstvo

16.03.2016 Casprezeny.sk

Tehotenstvo herečky Anne Hathaway (33) sa chýli ku koncu, a teraz by ste ju možno ani nespoznali. Taká krásna ešte nikdy nebola.

Michael si napokon získal Miino srdce. 8 obrázkov vo fotogalérii Michael si napokon získal Miino srdce.

Herečka bola vždy krásna žena, ale tehotenstvo ju urobilo ešte krajšou. Hoci teraz Anne Hathaway už zamestnáva len príchod jej bábätka na svet, ktorý sa rýchlo blíži, po pôrode sa čoskoro vráti do práce. A prvým z projektov, ktorému sa začne venovať, bude film Denník princeznej 3. Potvrdil to v rozhovore pre magazín People režisér Garry Marshall.

Mia si mala vydať za vojvodu Andrewa, tajne však od začiatku ľúbila Nicholasa. 8 obrázkov vo fotogalérii Mia si mala vydať za vojvodu Andrewa, tajne však od začiatku ľúbila Nicholasa.

"Bol som s Anne Hathaway pred niekoľkými týždňami, vyzerá to, že chce natočiť Denník princeznej 3 na Manhattane. Anne Hathaway je tehotná, takže musíme počkať, až bude mať dieťa, a potom myslím to hneď natočíme, "uviedol Marshall.

Anne Hathaway 8 obrázkov vo fotogalérii Anne Hathaway

Tridsaťtriročná kráska čaká prvé dieťa s manželom Adamom Shulman. Ako princezná Mia Thermopolisová sa Anne predstavila už v roku 2001, kedy mala devätnásť. O tri roky neskôr nakrútila zásnuby s Chris Pine ako lordom Nicholasom Devereaux.

Anne Hathaway 8 obrázkov vo fotogalérii Anne Hathaway

 

Tlačiť Diskusia (4)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE