Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ivetine husté vlasy potrebovali nový šik strih: Odborníčka vzala nožnice a vyčarila z nej elegantnú dámu

22.03.2016 Beata Suchá

Unavený vzhľad na konci zimy? Vieme, čo vás zaručene osvieži! Atraktívny strih a pekný mejkap vám dodajú šmrnc a zdvihnú sebavedomie. A práve o to v našej zmenárni ide!

Iveta pred zmenou. 7 obrázkov vo fotogalérii Iveta pred zmenou.

V hlavnej úlohe: Iveta (44)

Sympatická Ivetka k nám pricestovala až z Tornale, kde pracuje ako účtovníčka. Veľmi rada cvičí a keďže je v správnej partii, na aerobik či do fitka si zájde aj 5-krát do týždňa. Pri svojom aktívnom životnom štýle potrebuje praktickejší strih, ktorý odľahčí jej hustú hrivu.

Kaderníčka BARBORA MAGERČÁKOVÁ:

Ivetkine husté vlasy sú ťažké a náročné na úpravu, no bola by škoda strihať ich nakrátko. Potrebujú strih, ktorý ich odľahčí. Farbu som zjednotila čokoládovou, konce jemne presvetlila. Výsledkom je plastický žiarivý účes s elegantnými odleskmi.

Vybrané pramienky presvetlíme. 7 obrázkov vo fotogalérii Vybrané pramienky presvetlíme. Ivetkine husté vlasy sú ťažké a náročné na úpravu, no bola by škoda strihať ich nakrátko. 7 obrázkov vo fotogalérii Ivetkine husté vlasy sú ťažké a náročné na úpravu, no bola by škoda strihať ich nakrátko.

Výsledkom je plastický žiarivý účes s elegantnými odleskmi. 7 obrázkov vo fotogalérii Výsledkom je plastický žiarivý účes s elegantnými odleskmi.

Vizážistka SOŇA KUBENÍKOVÁ:

Vhodným líčením sa dajú krásne korigovať aj poklesnuté očné viečka.

Vhodným líčením sa dajú krásne korigovať aj poklesnuté očné viečka. 7 obrázkov vo fotogalérii Vhodným líčením sa dajú krásne korigovať aj poklesnuté očné viečka.

A takto vyzerá Ivetka po zmene:

Iveta po zmene. 7 obrázkov vo fotogalérii Iveta po zmene. Iveta po zmene. 7 obrázkov vo fotogalérii Iveta po zmene.


 

Aj vy túžite po zmene imidžu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: beata.sucha@ringieraxelspringer.sk a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.

Tlačiť Diskusia (6)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE