Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

To je pohľad! Dcéra Ivany Christovej Daniela rozkvitla do krásy, tromfne aj svoju slávnu mamu?

18.03.2016 Casprezeny.sk

Dcéra Ivany Christovej Daniela sa na sociálnej sieti pochválila novou fotkou. Jej krása vás očarí. Zdedila ju po svojej mame, alebo po exotickom otcovi?

Šťastná po narodení dcérky Danielky. 11 obrázkov vo fotogalérii Šťastná po narodení dcérky Danielky.

Z dcéry Ivany Christovej aj vďaka mixu slovensko-bulharských a francúzsko-vietnamských koreňov vyrástla exotická kráska, ktorá má pôvabu na rozdávanie.

 

#danielachristovamakeup

Fotka uverejnená používateľom Daniela Christova (@danielachristova),

Daniela sa síce nestala misskou ani modelkou, ako jej mama, ale tiež sa zaujíma o krásu a skrášľovanie žien. Stala sa vizážistkou, a svojou krásou a upravenosťou je sama sebe najlepšou reklamou.

Tri generácie. Ivana (v strede), jej dcéra Daniela 11 obrázkov vo fotogalérii Tri generácie. Ivana (v strede), jej dcéra Daniela

Daniela zdedila časť podoby po svojej mame, ale zjavne má niečo aj zo svojho otca. Zatiaľ je vo veku, keď ešte ženy a dievčatá postavu neriešia, štíhlosť je akoby ich prirodzenou súčasťou. Nuž, uvidíme, či vo vyššom veku bude aj ona riešiť problémy s nadváhou, ako jej slávna mamina.

 

#dnestodas #fitnes #taf #top 🔝🔝🔝

Fotka uverejnená používateľom Ivana Christova (@christova.ivana),

Ivana Christová: S Danielkou akoby mi Boh zoslal 11 obrázkov vo fotogalérii Ivana Christová: S Danielkou akoby mi Boh zoslal

Tlačiť Diskusia (9)
NEPREHLIADNITE