Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Horoskop podľa krvných skupín odhalí vašu pravú tvár: Budete prekvapení, čo všetko o vás prezrádza!

29.03.2016 Casprezeny.sk

Špeciálny horoskop podľa krvných skupín prezradí o vašej osobnosti také detaily, že sa budete červenať.

Čo o vás prezrádza horoskop podľa krvných skupín? 4 obrázky vo fotogalérii Čo o vás prezrádza horoskop podľa krvných skupín?

V roku 1934 prišiel japonský psychológ s tvrdením, že krvné skupiny a osobnosť človeka majú spoločného viac, ako by sme čakali. Neovplyvňujú len náš jedálniček a stravovanie, a okrem informácií o zložení našej krvi o nás odhaľujú ešte niečo navyše. Aká je teda vaša skupina? Zistite o sebe viac!

Aká je vaša skupina? Zistite o sebe viac! 4 obrázky vo fotogalérii Aká je vaša skupina? Zistite o sebe viac!

Krvná skupina A

Do riešenia problémov a zvládania všetkých povinností sa púšťate s obrovskou dávkou energie. V práci a kariére ste poctiví a čestní. Dokážete všetko posunúť nabok, aby ste mohli podať nadpriemerný výkon.

Vo všetkých oblastiach života sa snažíte byť dokonalí. Často váhate, či s niekým nadviažete vzťah, vopred si starostlivo premyslíte, či budete partnerovi môcť poskytnúť to, čo potrebuje bez toho, aby utrpela vaša kariéra.

V každom prípade, ak za niečo neviete prevziať zodpovednosť, poviete to včas a celkom otvorene. Tento prístup môže byť príčinou toho, že často zostávate sami, bočíte od ľudí. Ak však niekomu niečo sľúbite, vždy to splníte a okolie si vás preto váži.

Je potrebné, aby vás veci alebo ľudia vážne zaujímali. Povrchnosť vám v žiadnej oblasti života nie je blízka. Buď niečo urobíte osobne a vlastnoručne, alebo radšej nijako.

Buď niečo urobíte osobne a vlastnoručne, alebo radšej nijako. 4 obrázky vo fotogalérii Buď niečo urobíte osobne a vlastnoručne, alebo radšej nijako.

Občas na ľudí pôsobíte menej priateľským dojmom, pretože ak sa na niečo sústredíte, tak sa tomu naplno venujete a nič vás nemôže vyrušiť. To, čo je vašou silnou stránkou, vás zároveň oslabuje.

Ak vám niekto dá úlohu, ktorá nepritiahne vašu pozornosť a neprebudí vo vás zvedavosť, splníte ju len s veľkými ťažkosťami a musíte so sebou veľmi bojovať, aby ste to dotiahli do úspešného konca. Je to jednoducho preto, lebo neviete robiť veci iba z povinnosti. Ak to trvá dlho, zmena zamestnania s vami dokáže urobiť hotové zázraky.

Ak vám niekto dá úlohu, ktorá nepritiahne vašu pozornosť a neprebudí vo vás zvedavosť, splníte ju len s veľkými ťažkosťami. 4 obrázky vo fotogalérii Ak vám niekto dá úlohu, ktorá nepritiahne vašu pozornosť a neprebudí vo vás zvedavosť, splníte ju len s veľkými ťažkosťami.

Priateľstvá ani vzťahy s opačným pohlavím nenadviažete, kým si nie ste istí, že ste si vybrali to najlepšie. To, čo od druhého človeka očakávate, poviete nahlas. Ale ak ste sa definitívne rozhodli, budete stáť po partnerovom boku v dobrom aj v zlom.

Vaša osobnosť v skratke:

  • maximalista
  • inteligentný
  • priateľský
  • zodpovedný
  • pracovitý
  • starostlivý
  • spoľahlivý
  • ambiciózny
  • disciplinovaný

Nenašli ste svoju krvnú skupinu? Ďalšie časti horoskopu si môžete prečítať TU:

Horoskop podľa krvných skupín odhalí vašu pravú tvár: Budete prekvapení, čo všetko o vás prezrádza!
Špeciálny horoskop podľa krvných skupín prezradí o vašej...

Odhaľte tajomstvá horoskopu podľa krvných skupín: Prezradí o vás také detaily, že sa budete červenať!
Horoskop podľa krvných skupín odhalí vašu pravú tvár. Budete...

Horoskop podľa krvných skupín odhalí vašu pravú tvár: Budete prekvapení, čo všetko o vás prezrádza!
Špeciálny horoskop založený na krvných skupinách prezradí...


 

Tlačiť Diskusia