Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Česká Bardotka pomotala hlavu mnohým mužom, nečudo, že tejto sexici neodolal ani Jakubisko

19.03.2016 Casprezeny.sk

Takto vyzerala najväčšia česká sexbomba v časoch, keď bola snom snáď každého chlapa. A Juraj Jakubisko patril k tým, ktorí o nej nemuseli len snívať.

Olga Schoberová, Juraj jakubisko 8 obrázkov vo fotogalérii Olga Schoberová, Juraj jakubisko

Najväčšia česká sexbomba, ktorá sa dokonca objavila na titulke Playboya, pred pár dňami oslávila už 73. narodeniny. Aj keď dnes už o publicitu nestojí, kedysi pomotala hlavu nejednému pánovi.

Olga Schoberová 8 obrázkov vo fotogalérii Olga Schoberová

Filmovej sexbombe 60. rokov Olge Schoberovej (69) neodolal ani slovenský režisér Juraj Jakubisko (74), ktorý ju obsadil do svojho filmu Dovidenia v pekle, priatelia (1969). Ich vzťah trval tri roky. "Spomínam na Olinku a na tie roky veľmi rád. Miloval som ju, nemám dôvod to tajiť," priznal pred časom Juraj Jakubisko, ktorý bol jej krásou celkom pobpláznený.

Olga Schoberová 8 obrázkov vo fotogalérii Olga Schoberová

Oline režisér imponoval vzdelaním, znalosťami a roztomilosťou. "Áno, tam sme si spolu začali. Nemala by som o tom však veľa hovoriť. V tom čase som bola už vydatá," priznala Olga. So svojím prvým manželom, hollywoodskym hercom Bradom Harrisom a ročnou dcérou Sabrinou žila vtedy v Taliansku. "Už nám to však vôbec neklapalo, to manželstvo aj tak rok po svadbe skončilo rozvodom," vysvetľuje neveru Schoberová, ktorá vzťah s Jakubiskom preto neukončila ani po nakrútení filmu.

Milan Lasica, Olga Schoberová, Juraj jakubisko 8 obrázkov vo fotogalérii Milan Lasica, Olga Schoberová, Juraj jakubisko

Tlačiť Diskusia (2)