Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Verná kópia svojej mamy? Keď uvidíte túto fotku, bude vám jasné, na koho sa Pamela Anderson podobá

21.03.2016 Casprezeny.sk

Ak celebrity dobre vyzerajú, zväčša zhodne tvrdia, že sú za tým dobé gény. Po kom teda zdedila svoju krásu a sexepíl Pamela Anderson (48)? Foto vás prekvapí.

Pamela Anderson 9 obrázkov vo fotogalérii Pamela Anderson

Rodičia sexbomby Pamely Anderson nemajú potrebu príliš sa ukazovať na verejnosti, tak je len ťažké určiť, na koho sa známa sexbomba podobá. Nečudo, veď ani jeden z nich nepatrí do sveta šoubiznisu. Kým jej otec pracoval ako opravách pri vysokých peciach, mama bola celý život čašníčkou. Zaujímavosťou je, že Pamela má po svojej mame ruské korene.

Pamela Anderson 9 obrázkov vo fotogalérii Pamela Anderson

No keďže Pamela občas chodí so svojou mamou nakupovať, podarilo sa fotografom zachytiť ich spolu. Nuž musíme konštatovať, že keby sme nevedeli, že je to jej mama Carol Anderson, nikdy by sme netipovali, že tieto dve dámy majú niečo spoločné.

Pamela Anderson s mamou 9 obrázkov vo fotogalérii Pamela Anderson s mamou

Rodičia Pamely si žijú svoj obyčajný život mimo objektívov fotoaparátov a sú stále spolu. Ich slávna dcéra vo vzťahoch nemala také šťastie, ako oni, jej vzťahy sa skončili rozchodmi. Má síce dvoch už takmer dospelých synov, ale momentálne žije sama bez partnera.

Pamela Anderson dala synom TAKÚTO radu do života 9 obrázkov vo fotogalérii Pamela Anderson dala synom TAKÚTO radu do života

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE