Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako zareagoval manžel Simony Krainovej na informáciu o jej tehotenstve? Jeho hláška vás pobaví

21.03.2016 Casprezeny.sk

Hláška za všetky drobné! Ako zareagoval Karel Vágner ml. (41), keď mu Simona Krainová (43) oznámila, že je tehotná? Jeho reakcia vás pobaví.

Nenalíčená Krainová s manželom na nákupoch. 5 obrázkov vo fotogalérii Nenalíčená Krainová s manželom na nákupoch.

Modelka a príležitostná herečka Simona Krainová priznala v rozhovore pre portál blesk.cz, že jej terajší manžel, podnikateľ Karel Vágner rozhodne nebol jej typ, ju vždy priťahovali skôr "zlí chlapci". A určite to teda nebola láska na prvý pohľad.

„Stačí, že mám sociálnu inteligenciu,“ myslí si Simona Krainová. 5 obrázkov vo fotogalérii „Stačí, že mám sociálnu inteligenciu,“ myslí si Simona Krainová.

V čase, keď ho spoznala, Simone už veľmi hlasno tikali biologické hodiny, a tak sa im zadarilo. Simona totiž neplánovane otehotnela už po necelých troch mesiacoch vzťahu (vtedy práve tancovala v slovenskej verzii súťaže Let´s Dance a kvôli tehotenstvu z nej predčasne odstúpila). A ako zareagoval jej vtedy ešte len partner?

Krainová si sviatky užíva so svojimi anjelikmi, 5 obrázkov vo fotogalérii Krainová si sviatky užíva so svojimi anjelikmi,

"Keď som mu oznámila, že čakám dieťa, práve riešil ovládač k televízoru. Takže ten dialóg prebiehal asi takto:, Ja som tehotná. ', Ta televízia nejako nejde prepnúť.', Hovorím ti, že čakám dieťa. ', Asi došli baterky, vôbec to nereaguje. No áno, si tehotná, však už si to potrebovala, stará si dosť.'," prezradila so smiechom Simona. Nuž, nečudo, že im to spolu tak klape dodnes...

Krainová si naplno užíva druhé medové týždne. 5 obrázkov vo fotogalérii Krainová si naplno užíva druhé medové týždne.

 

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE