Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Neuveriteľné! Princezná Arabela po 35 rokoch: Dnes je z nej už stará mama, toto je jej nádherná vnučka

22.03.2016 Casprezeny.sk

Vďaka úlohe Arabely mala našliapnuté na skvelú hereckú kariéru, ale osud Jane Nagyovej (57) pripravil aj veľa trpkých chvíľ. Dnes sa však teší z prvej vnučky.

Herečku Janu Nagyovú preslávila rola princeznej Arabely. 17 obrázkov vo fotogalérii Herečku Janu Nagyovú preslávila rola princeznej Arabely.

Drobná, ale krásna herečka sa divadlu venovala odmalička, a tak nečudo, že jej kroky viedli na konzervatórium. Tam sa nevenovala herectvu, ale študovala hru na klavíri a spev. Už ako sedemnásťročná zažiarila v trilógii Sváko Ragan, kde si zahrala jeho dcéru. A potom išla z úlohy do úlohy, no navždy sa do povedomia divákov zapísala ako princezná Arabela.

Herečku Janu Nagyovú preslávila rola princeznej Arabely. 17 obrázkov vo fotogalérii Herečku Janu Nagyovú preslávila rola princeznej Arabely.

V súkromí to už taká sláva nebola, Jana sa vydala veľmi mladá, a jej prvé manželstvo nevyšlo, zostala jej z neho iba dcéra. Po ňom hľadala svoje šťastie v Nemecku po boku svojho druhého muža. Hoci si myslela, že práve Harald, otec jej druhého dieťaťa, syna Haralda, bude tým pravým, opäť nasledoval rozvod a Jana sa vrátila do Česka, kde skúšala podnikať v kozmetike.

Jana Nagyová 17 obrázkov vo fotogalérii Jana Nagyová

Žiaľ, jej firma skrachovala, a Jana opäť hľadala útočisko v Nemecku, kde stretla svojho tretieho manžela a ako 43-ročná priviedla na svet dcéru Emmu Sophiu. Zdá sa, že s tretím manželom už konečne našla šťastie, ktoré roky hľadala. Aj keď pred časom priznala, že sa stále považuje za herečku a rada by prijala nejakú úlohu vo filme, napokon sa uchytila v podnikaní, predávala slovenské medovníčky. Bolo to však náročné, a nie až také ziskové, takže pred Vianocami aj s touto činnosťou skončila. Nuž, nemá to v živote jednoduché, ale dnes je z nej príjemná a elegantná dáma, ktorá sa dokonca teší z prvej vnučky od staršej dcéry.

Vnučka Jany Nagyovej 17 obrázkov vo fotogalérii Vnučka Jany Nagyovej

 

Tlačiť Diskusia (3)