Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sexica Pamela Anderson sa po rokoch opäť nasúkala do červených plaviek z Baywatchu: Pozrite, čo ukázala!

23.03.2016 Famous

Pamela Anderson (48) síce v novom filme Pobrežná hliadka hrať nebude, no keď si obliekla červené plavky ako CJ Parker, dokázala, že do starého železa ešte rozhodne nepatrí. Fotkou sa pochválila na sociálnej sieti.

Pamela Anderson 14 obrázkov vo fotogalérii Pamela Anderson

Pamela Anderson odmietla ponuku objaviť sa vo filme Pobrežná hliadka. Vraj preto, že z nej chcú urobiť starenu. Rolu CJ Parker si tak užila aspoň pri fotení reklamy na spodnú bielizeň. A vyzerá v nej ako plavčíčka z deväťdesiatych rokov. Make-up a efekty jej ubrali dvadsať rokov.

 

@missguided

Fotka uverejnená používateľom The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson),

Štyridsaťosemročná matka dvoch dospelých synov nafotila reklamu pre značku Missguided a váľala sa v nej po zemi ako plavčíčka v jednodielnych červených plavkách.

Pamela Anderson 14 obrázkov vo fotogalérii Pamela Anderson

"Nikdy som si nepripadala nádherná. Vždy som sa cítila ako podivné stvorenia. Krása je pre mňa vnútorné vyžarovanie, nie je povrchná, je nadčasová a mystická," vyhlásila po fotení kolekcie Anderson.

Pamela Anderson 14 obrázkov vo fotogalérii Pamela Anderson

Spomínané fotky sú tak zrejme jediné zábery, v ktorých môžeme Pamelu opäť vidieť ako záchranárku z pobrežia. Do filmu, v ktorom hlavné úlohy získali Zac Effron a Dwayne Johnson, sa nehrnie.

  Pamela Anderson 14 obrázkov vo fotogalérii Pamela Anderson

"Zavolali mi a požiadali ma, aby som sa pripojila, ale ešte som sa nerozhodla. Neviem. Nemám rada prerábky televíznych seriálov a tak nejako by som to chcela nechať tak, ako to bolo a ako si ma všetci pamätajú. Neviem, či sa chcem vrátiť do Pobrežnej hliadky a byť tam za starenu pracujúcu niekde za pultom," zverila Pamela magazínu Harper Bazaar.

PORADNE: Chudnutie (5)
Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE