Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Monika si dala ostrihať vlasy: Kaderník z nej vyčaril elegantnú dámu, taký účes budete chcieť aj vy!

29.03.2016 Beata Suchá

Unavený vzhľad na konci zimy? Vieme, čo vás zaručene osvieži! Atraktívny strih a pekný mejkap vám dodajú šmrnc a zdvihnú sebavedomie. A práve o to v našej zmenárni ide!

Takto vyzerala Monika pred zmenou. 5 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerala Monika pred zmenou.

V hlavnej úlohe: Monika (44)

Pani Monika z Banskej Bystrice je žena plná protikladov. Miluje kreatívne práce, vyrába nádherné dekoračné predmety, viaže svadobné kytice. Venuje sa turistike, má rada zvieratá a vďaka manželovi sa stala aj vášnivou motorkárkou!

Kaderník IGOR NOVOSAD:

Monika má prirodzene kučeravé vlasy, ktoré si dala vyhladiť keratínom. Preto som zvolil účes, ktorý sa bude ľahko upravovať aj neskôr, keď sa vlasom prinavráti prirodzená vlnitosť.

V prvej fáze vlasy zrežeme strojčekom do jednej dĺžky, aby sa s nimi ľahšie pracovalo. 5 obrázkov vo fotogalérii V prvej fáze vlasy zrežeme strojčekom do jednej dĺžky, aby sa s nimi ľahšie pracovalo.

Výrazne som ich skrátil a spostupnil do kompaktnej formy, aby pramienky pekne zapadali jeden do druhého. Oživil som ich sýtou mahagónovou farbou a presvetlil špeciálnou nepravidelnou technikou, čím účes nadobudol luxusný šmrnc.

Pramienky zosvetlíme v nepravidelných odstupoch. 5 obrázkov vo fotogalérii Pramienky zosvetlíme v nepravidelných odstupoch.

Vizážistka SOŇA KUBENÍKOVÁ:

Pri úprave nezabúdajte na obočie, dodáva tvári výraz a prehĺbi pohľad.

Pri úprave nezabúdajte na obočie. 5 obrázkov vo fotogalérii Pri úprave nezabúdajte na obočie.

Takto vyzerala Monika pred zmenou:

Takto vyzerala Monika pred zmenou. 5 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerala Monika pred zmenou.

Takto vyzerá po zmene: Takto vyzerá Monika po zmene. 5 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá Monika po zmene.


 

Aj vy túžite po zmene imidžu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: beata.sucha@ringieraxelspringer.sk a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.

Tlačiť Diskusia (5)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE