Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Markovi Igondovi sa splnil sen: Vždy chcel mať rodinu a dcéru, kvôli nej sa vzdal jednej chlapskej lásky

27.03.2016 Monika Chybová

Marko Igonda vedel, že chce mať vzťah a dcéru. Splnilo sa. Skutočne verí, že čo chcete, dokážete privolať a môže sa to splniť.

Marko Igonda 9 obrázkov vo fotogalérii Marko Igonda

Menia sa vám lásky s časom, vekom, priestorom?

Ťažká otázka. Áno, vieme to. Rozum káže, máte už iné poznanie, ste niekde inde a vnímate veci inak. No ja si myslím, že to, čo zacítite vtedy, zacítite aj potom. Pocit sa nemení. Čiže neviem, či sa ja mením vo vzťahu k láske, alebo sa láska mení vo vzťahu ku mne?

A také tie chlapské lásky – motorky, autá, šport... Fungujú u vás?

Nie. Vedel som, že keď budem mať rodinu, nebudem mať motorku. Aj som ju predal a teraz by som ju už nekúpil. Rodina je pre mňa na prvom mieste. Tam je len jediný problém, to herectvo. (smiech)  Vždy som sa díval dopredu. Vedel som, že chcem mať vzťah a dcéru. Splnilo sa. Skutočne verím, že čo chcete, dokážete privolať a môže sa to splniť. Preto je niekedy problém, keď poviete niečo, no radšej by ste nemali, lebo cítite tú silu toho. A ono to naozaj funguje.

Musí láska dozrieť, alebo sa do nej vrhať bezhlavo?

Nemusí. Všetky cesty idú do Ríma. Neverím tabuľkám a zvykom. Verím, že existuje v živote sila, spôsob, ktorý ti povie, nechytaj, páli to! A ty to aj tak urobíš. No a čo? Raz, keď niečo zacítiš, niečo prebehne, je to medzi tebou a niečím. Je to prirodzené ako inštinkt u zvieraťa.

 

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE