Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Horoskop podľa krvných skupín odhalí vašu pravú tvár: Budete prekvapení, čo všetko o vás prezrádza!

30.03.2016 Casprezeny.sk

Špeciálny horoskop podľa krvných skupín prezradí o vašej osobnosti také detaily, že sa budete červenať.

Čo o vás prezrádza krvná skupina? 2 obrázky vo fotogalérii Čo o vás prezrádza krvná skupina?

V roku 1934 prišiel japonský psychológ s tvrdením, že krvné skupiny a osobnosť človeka majú spoločného viac, ako by sme čakali. Neovplyvňujú len náš jedálniček a stravovanie, a okrem informácií o zložení našej krvi o nás odhaľujú ešte niečo navyše. Aká je teda vaša skupina? Zistite o sebe viac!

Krvná skupina B

Svoju nehu, oddanosť a citlivosť pred svetom často šikovne ukrývate. Nie je ľahlé vyviesť vás z miery. Snažíte sa vyhýbať sentimentálnym a prehnaným prejavom emócií a tieto vlastnosti odsudzujete aj na druhých.

Ste na seba veľmi prísni, vaše očakávania sú vysoké a nestrpíte žiadnu slabosť, ani pokiaľ ide o vašich blízkych. Niekedy ste netrpezliví a na chyby nezabúdate upozorniť aj ostatných. Prísnosť, s akou k sebe pristupujete, často vedie ku konfliktom. Mali by ste si uvedomiť, že istá miera tolerancie je nevyhnutná k tomu, aby ste s druhými ľuďmi dokázali efektívne komunikovať.

Vo vzťahu máte príliš vysoké očakávania. 2 obrázky vo fotogalérii Vo vzťahu máte príliš vysoké očakávania.

Veľmi sa snažíte o to, aby ste odlákali pozornosť od svojich chýb (ktoré si aj tak nechcete priznať). Vaša túžba dosiahnuť dokonalosť vo všetkých oblastiach života ovplyvňuje aj súkromný život. Máte sklony k žiarlivosti. Túžite po tom, aby ste mali pokiaľ možno dokonalé vzťahy, a keď sa k vám niekto priblíži, musí počítať s tým, že budete mať veľké očakávania.

Vaša žiarlivosť nie je chorobná a prehnaná, pramení iba z toho, že túžite po ideálnej láske a urobíte všetko pre to, aby ste ju aj mali.


 

Nenašli ste svoju krvnú skupinu? 1. časť horoskopu nájdete TU:

Horoskop podľa krvných skupín odhalí vašu pravú tvár: Budete prekvapení, čo všetko o vás prezrádza!
Špeciálny horoskop podľa krvných skupín prezradí o vašej...

Tlačiť Diskusia