Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Dokážte mu, že ste vynaliezavá milenka! 6 hriešnych tipov do postele: Z toho sa mu zatají dych

29.03.2016 Casprezeny.sk

Možno ste už objavili všetky citlivé miesta na tele vášho partnera, no vyskúšajte aj tieto tipy, uvidíte, čo sa stane potom.

Láska 2 obrázky vo fotogalérii Láska

Ľudské telo je pokryté citlivými bodmi, ktorých stimulácia je príjemná nielen počas sexuálnych hier. Možno už ste objavili všetky miestečka, ktoré pri dotyku rozozvučia tie správne strunky u vášho partnera. Niektoré miesta je možné stimulovať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Tak napríklad pupok. Skúste sa inšpirovať a potom si triky, ktoré sa vám budú najviac páčiť, vyskúšajte doma v reáli.

Masáž

Oblasť medzi pupkom a vnútornými stranami stehien je extrémne citlivá. Vezmite si masážny olejček, začnite masírovať oblasť pupku a postupujte pomaličky v línii smerom k stehnám. Vyskúšajte všetky intenzity dotykov, aby ste zistili, na čo váš drahý najlepšie reaguje.

Hrajte sa

Pomaličky postupujte bozkmi po jeho tele tak, ako by ste mu chceli poskytnúť orálne uspokojenie, ale na pupku sa zastavte a venujte mu naozaj dlhú a dôkladnú starostlivosť. Bozkávajte nielen pupok, ale aj jeho okolie vo všetkých smeroch. Hrudníkom sa občas letmo dotknite jeho pýchy a v momente, keď už bude šalieť túžbou, dajte mu to, po čom tak prahne.

Správanie v posteli sa u každého líši. 2 obrázky vo fotogalérii Správanie v posteli sa u každého líši.

Erotický terč

Pupok je presne uprostred medzi prsiami a erotickými partiami, a to ako pre neho, tak pre vás. Zastavte sa na ceste dole práve tu a vyskúšajte krúživé pohyby. Predstavte si, že pupok je centrom terča alebo labyrintu, a krúživými pohybmi, ktoré začnú v oblasti najďalej od pupku, sa v kruhoch pomaly dostávajte k centru. Môžete používať jazyk alebo jemné dotyky prstov.

Vírenie

Perami jemne objímte pupok a jazykom začnite víriť okolo neho. V jednom okamihu môžete jazyk použiť ako jemný bodec a pichnúť ním partnera do centra pupku. Táto technika je skvelá tiež na dráždenie bradaviek, tak to neváhajte vyskúšať!

Ľadová jazda

Sexuálne vzrušenie a napätie vás rozpaľuje dobiela. Mnoho ľudí takto rado používa ľadové kocky, ktoré môžu mať veľmi vzrušivý efekt. Krúživými pohybmi masírujte pupok ľadovou kockou a topiacu sa vodu, ktorá bude stekať do nižších partií, jemne olizujte jazykom. Kombinácia ľadovej kocky a horúceho jazyka bude totálne vzrúšo.

Chuťovka

Rovnako ako ľad môže byť vzrušujúce, ak do pupku nastriekate šľahačku alebo ho polejete čokoládovým sirupom či medom. Dokonale potom partnera očistite jazykom, aby ste sa k sebe neskôr nelepili.

 

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE