Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Milovníčka výstrihov Kate Hudson opäť nesklamala: V týchto šatách vytasila hneď 2 silné ženské zbrane!

15.12.2016 anm

Odvážna Kate Hudson vie, ako zaujať. Tentoraz skombinovala hlboký výstrih s ďalšou ženskou zbraňou a muži z nej nedokázali odtrhnúť zrak.

Kate Hudson presne vie, ako zaujať. 9 obrázkov vo fotogalérii Kate Hudson presne vie, ako zaujať.

Pri pohľade na krásnu herečku Kate Hudson by nikto neveril, že má 37 rokov a dva pôrody za sebou! Mama dvoch synov, 5-ročného Binghama a 12-ročného Rydera na svojej postavičke tvrdo maká a výsledok je naozaj úžasný. Vďaka zdravej strave a pravidelnému cvičeniu si môže dovoliť aj šaty, na aké mnoho mladších konkurentiek môže zabudnúť. Kate Hudson zažiarila na odovzdávaní hollywoodskych filmových cien v čiernych šatách. 9 obrázkov vo fotogalérii Kate Hudson zažiarila na odovzdávaní hollywoodskych filmových cien v čiernych šatách.

Kate Hudson si nenechala ujsť prestížne odovzdávanie cien "The 20th Annual Hollywood Film Awards" v hoteli Beverly Hilton v Kalifornii. Na túto príležitosť si zvolila úžasné čierne šaty zdobené kvetmi, v ktorých bola kráľovnou večera.  Kate Hudson zažiarila na odovzdávaní hollywoodskych filmových cien v čiernych šatách. 9 obrázkov vo fotogalérii Kate Hudson zažiarila na odovzdávaní hollywoodskych filmových cien v čiernych šatách.

Na hlboké výstrihy, ktoré často siahajú až po pupok, sme u nej zvyknutí, ale tentoraz k mega dekoltu pridala aj hriešny rozparok, ktorý odhalil jej štíhle nôžky. Na červenom koberci si zapózovala aj so svojím hereckým partnerom Matthewom Mcconaugheym (47) z úspešného filmu Ako prísť o muža za 10 dní. Matthewa sprevádzala jeho manželka Camila Alves (34). Kate si zapózovala s hereckým kolegom Matthewom Mcconaugheym a jeho manželkou Camilou Alves. 9 obrázkov vo fotogalérii Kate si zapózovala s hereckým kolegom Matthewom Mcconaugheym a jeho manželkou Camilou Alves.

Od nakrúcania spoločného filmu v roku 2003 ubehlo už 13 rokov a táto akcia bola pre Kate a Matthewa skvelou príležitosťou opäť sa stretnúť. Medzi hercami zafungovala príjemná chémia a aj vďaka tomu je ich komédia dodnes považovaná za jeden z najlepších romantických filmov. Kate a Matthew vo vydarenej komédii Ako prísť o muža za 10 dní. 9 obrázkov vo fotogalérii Kate a Matthew vo vydarenej komédii Ako prísť o muža za 10 dní.

Trojica sa o pár dní neskôr stretla aj na charitatívnom večierku Baby2Baby Gala, ktorý získava finančné prostriedky pre bábätká v núdzi. Kate bola opäť jednou z najkrajších žien večera. Zažiarila v dlhých trblietavých šatách s hlbokým výstrihom, ale tentoraz bez rozparku. V ktorých sa vám páči viac? Kate si zapózovala s hereckým kolegom Matthewom Mcconaugheym a jeho manželkou Camilou Alves. 9 obrázkov vo fotogalérii Kate si zapózovala s hereckým kolegom Matthewom Mcconaugheym a jeho manželkou Camilou Alves. Kate Hudson na charitatívnom večierku Baby2Baby Gala. 9 obrázkov vo fotogalérii Kate Hudson na charitatívnom večierku Baby2Baby Gala.


Kate Hudson zažiarila na odovzdávaní hollywoodskych filmových cien v čiernych šatách. 9 obrázkov vo fotogalérii Kate Hudson zažiarila na odovzdávaní hollywoodskych filmových cien v čiernych šatách. Kate Hudson na charitatívnom večierku Baby2Baby Gala. 9 obrázkov vo fotogalérii Kate Hudson na charitatívnom večierku Baby2Baby Gala.

Tlačiť Diskusia (1)