Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Túžite po krásnom úsmeve? Ľahká pomoc! Tento lacný trik vybieli zuby účinnejšie ako ktorákoľvek pasta

08.01.2017 bes

Zúbky ako perličky prirodzenou cestou – vedci prišli na jednoduchý trik, ktorý vybieli vaše zuby účinnejšie ako bieliaca pasta a iné dostupné bieliace prostriedky.

Lacný trik vybieli vaše zuby účinnejšie ako pasta. 2 obrázky vo fotogalérii Lacný trik vybieli vaše zuby účinnejšie ako pasta.

Dobrá správa hlavne pre milovníkov čaju!

Čaj s mliekom bieli zuby

Čierny čaj obsahuje triesloviny, ktoré dodávajú čaju príjemnú trpkastú chuť, zároveň však môžu zafarbiť zuby a pri pravidelnom pití zanechať na zuboch nevzhľadný povlak. Situácia sa zmení, akonáhle pridáte do čaju obyčajné mlieko! To naviaže triesloviny a pôsobí nielen proti zafarbeniu zubov, ale dokonca ich aj vybieli. Ako je to možné?

Môže za to bielkovina

V mlieku sa vyskytuje hlavný proteín kazeín, ktorý spolu s vápnikom spevňuje a prirodzene napráva zubnú sklovinu. Chráni zuby pred zožltnutím a pripisujú sa mu aj zosvetľujúce účinky.

Lacný trik vybieli vaše zuby účinnejšie ako pasta. 2 obrázky vo fotogalérii Lacný trik vybieli vaše zuby účinnejšie ako pasta.

Lepšie ako pasta!

Podľa kanadských vedcov má tento rituál silnejšie účinky na vylepšenie farby zubov ako bieliaca zubná pasta. Dostačujúci dôvod, aby ste si svoj obľúbený čaj vychutnali aj s troškou mlieka?


Tajomstvo okúzľujúceho úsmevu: 5 domácich receptov na bielenie zubov, ktoré sa oplatí vyskúšať
Vyskúšajte zaručené babské rady, vďaka ktorým si môžete sami...


Tlačiť Diskusia (1)