Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Mamička na materskej stavila na zmenu imidžu: Vykľula sa z nej princezná, ktorej vek určite neuhádnete!

10.01.2017 Beata Suchá

Sezóna plesov je tu. Spolu s čitateľkou Valikou prinášame nádherné inšpirácie na každú spoločenskú príležitosť.

Valika pred premenou. 10 obrázkov vo fotogalérii Valika pred premenou.

Valika (32) z Veľkého Krtíša

Výška: 166 cm

Konfekčná veľkosť: 36 – 38

Zamestnanie: účtovníčka, momentálne na materskej dovolenke

Hobby: Mám dvoch malých synov (4 a 2 roky), preto mi na koníčky nezostáva veľa času. Ak si ho predsa len nájdem, rada si idem zabehať, prečítam si knihu alebo si pozriem dobrú komédiu.

Môj prianie: Splnili ste mi želanie už tým, že ste ma vybrali. Moja rodina je pre mňa všetkým, ale už som potrebovala trochu vypadnúť zo stereotypu. Mamičky na materskej vedia, o čom hovorím. Tento deň bol pre mňa hotový wellness!

Kaderníčka Lenka Švorcová:

Valika má kvalitné vlasy, ktoré si farbí podomácky a už roky vôbec nemení účes. Potrebovali len moderný zostrih a slnečné sombre, aby nadobudli svieži a luxusný vzhľad.

Do dĺžok a končekov natupírovaných vlasov zapracujeme melír. 10 obrázkov vo fotogalérii Do dĺžok a končekov natupírovaných vlasov zapracujeme melír.

Žehličkou tvarujeme vlnky, vďaka ktorým budú vlasy vyzerať pestovane a vzdušne. 10 obrázkov vo fotogalérii Žehličkou tvarujeme vlnky, vďaka ktorým budú vlasy vyzerať pestovane a vzdušne.

Vizážistka Lenka Šoóšová:

Valiku som nalíčila výraznejšie a rozhodla som sa pre dymové líčenie, ktoré krásne zvýrazní orieškovú farbu očí.

Na pery už len jemný lesk a premena je hotová! 10 obrázkov vo fotogalérii Na pery už len jemný lesk a premena je hotová! Takto vyzerala pred zmenou: Valika pred premenou. 10 obrázkov vo fotogalérii Valika pred premenou. Takto vyzerá po zmene:

Valika po premene. 10 obrázkov vo fotogalérii Valika po premene.

Mladistvo a šik

Valika je dievčenský typ a málokto by jej hádal skutočný vek. V tomto prípade sme podčiarkli jej mladistvý vzhľad kombináciou transparentného bodkovaného topu a kruhovej sukne. Perfektný model na večierok alebo párty!

Náušnice: I am (Orsay) Top: Magenta Bratislava Kabelka: Baťa Sukňa: Magenta Bratislava Lodičky: Mango 10 obrázkov vo fotogalérii Náušnice: I am (Orsay) Top: Magenta Bratislava Kabelka: Baťa Sukňa: Magenta Bratislava Lodičky: Mango

Cítim sa ako princezná!

Valika sa síce na ples nechystá, zato však mala možnosť zapózovať si v tejto prenádhernej róbe. Šaty sú skutočne originálny model, ktorý ozvláštňuje pôvabná kombinácia výšivky a tylu.

Náušnice: Accessoires (Baťa) Šaty: DF, darafashion.sk 10 obrázkov vo fotogalérii Náušnice: Accessoires (Baťa) Šaty: DF, darafashion.sk

Oplatí sa vyskúšať

Farba na líčka Luxe, AVON, 14,90 € 10 obrázkov vo fotogalérii Farba na líčka Luxe, AVON, 14,90 €

Kompaktný púder Luxe, AVON, 16,90 € 10 obrázkov vo fotogalérii Kompaktný púder Luxe, AVON, 16,90 €

Špirála Wide Awake, AVON, 7,60 € 10 obrázkov vo fotogalérii Špirála Wide Awake, AVON, 7,60 €

Tlačiť Diskusia (10)