Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hľadáme príbehy: Aj vy počúvate neustále poznámky na svoju postavu?

09.01.2017 red

Ste príliš chudá alebo skôr "pri sebe"? Ste od prírody štíhla a často počúvate, že by ste sa mali poriadne najesť či pribrať, že vyzeráte choro a nezdravo?

Aj vy počúvate neustále poznámky na svoju postavu? 3 obrázky vo fotogalérii Aj vy počúvate neustále poznámky na svoju postavu?

Alebo ste naopak "pri sebe" a ľudia sa vám neštítia do očí povedať, že už by ste konečne nemali toľko jesť a mali by ste schudnúť?

Ako ste to vnímali, keď ste boli dieťa a ako ich vnímate dnes? Akú odpoveď či prípadnú reakciu máte pre podobných odvážlivcov pripravené? Napíšte nám svoj príbeh aj vaše pocity a skúsenosti na adresu monika.chybova@ringier.sk alebo na adresu redakcie Nový Čas pre ženy, Prievozská 14, 821 09 Bratislava s heslom: "Hovoria mi, že som chudá/tučná!"

Aj vy počúvate neustále poznámky na svoju postavu? 3 obrázky vo fotogalérii Aj vy počúvate neustále poznámky na svoju postavu? Aj vy počúvate neustále poznámky na svoju postavu? 3 obrázky vo fotogalérii Aj vy počúvate neustále poznámky na svoju postavu?

Tlačiť Diskusia