Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Všetko je inak! Toto ste o Ivane Trump netušili: Čo o nej prezradila spolužiačka zo základnej školy?

09.01.2017 Casprezeny.sk

Každý vie, že exmanželka nového amerického prezidenta Donadla Trumpa Ivana sa v mladosti živila aj ako modelka. Aká ale bola v detstve?

Ivana Trump 12 obrázkov vo fotogalérii Ivana Trump

Ivanu Trump každý pozná ako blond krásku a svetáčku, ktorá si pred rokmi ulovila amerického boháča a v súčasnosti nového prezidenta USA Donalda Trumpa. Jej bývalá spolužiačka zo základnej školy Jarmila Trávníčková o nej však prezradila zaujímavé veci.

Ivana Trump 12 obrázkov vo fotogalérii Ivana Trump

S vtedajšou Ivanou Zelníčkovou chodila do základnej školy celých deväť rokov. Ako prezradila pre portál Blesk.cz, Ivana bola ako žiačka veľmi usilovná a ambiciózna, nielen lyžovala, ale venovala sa aj modelingu. A hoci jej manželstvo s Donaldom Trumpom skončilo rozvodom už dávno, z Ivany je tiež nielen boháčka, ale možno napokon skončí ako veľvyslankyňa USA v susednom Česku.

Ivana napriek rozvodu Donalda obdivuje a ešte viac jej matka Marie. 12 obrázkov vo fotogalérii Ivana napriek rozvodu Donalda obdivuje a ešte viac jej matka Marie.

A hoci Ivanu každý pozná ako blondnínu, jej spolužiačka o nej prezradila, že pôvodne je tmavovláska, v detstve mala krásne husté tmavohnedé vlasy. Nuž, zrejme sa jej táto zmena oplatila, Ivana sa tak stala omnoho atraktívnejšou a dokázala sa presadiť aj za "veľkou mlákou".

Ivana Trump 12 obrázkov vo fotogalérii Ivana Trump

Ivana Trump 12 obrázkov vo fotogalérii Ivana Trump

 

 

Tlačiť Diskusia (7)