Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Táňa Pauhofová prezradila, za čo vďačí expartnerovi Tomášovi Maštalírovi: K tejto vášni ju doviedol on

10.01.2017 Monika Chybová

Táňa Pauhofová (33) je skvelá herečka, ktorej herecké umenie môžu jej fanúšikovia zažiť v divadle či na filmovom plátne. Čo miluje, aké sú jej vášne a čomu ju naučil Tomáš Maštalír?

Táňa Pauhofová: „Život ma naučil, že hranice neexistujú.“ 10 obrázkov vo fotogalérii Táňa Pauhofová: „Život ma naučil, že hranice neexistujú.“

Sú pre vás kuchárske knihy ideálnym darčekom?

Tomu verte, že hej! Doma mám celú jednu knižnicu iba kuchárskych kníh. Mám obrovské šťastie, že som lásku k vareniu dostala do vienka. Mamina aj jej mamina sú fantastické kuchárky. S láskou k tvoreniu jedla som vyrastala. Podedila som kvantum fantastických starých kuchárok a k nim dopĺňam nové. Som na tom asi aj trochu závislá. Keď si chcem fakt oddýchnuť, alebo sa nemám čas začítať do knihy, tak listujem v kuchárkach a čítam recepty v časopisoch. Je to dobrý zdroj inšpirácií, aj keď podľa nich priamo nevarím.

To máte výhodu u mužov, keďže vraj láska ide cez žalúdok.

Ak by išla iba cez žalúdok, tak by som bola fakt že super! (smiech) Ale je pravda, a to si zaklopem, že žiaden muž po mojom boku, čo sa tohto týka, si nesťažoval.

S expriateľom Tomášom Maštalírom sa stretáva na divadelnom javisku. 10 obrázkov vo fotogalérii S expriateľom Tomášom Maštalírom sa stretáva na divadelnom javisku.

Ale aj naopak je to super, pozerať sa, ako muž varí žene s láskou.

Tu zastávam názor, že každý má robiť to, čo ho baví. Aby som tlačila svojho chlapa do niečoho, čo mu nie je prirodzené... ani on by nebol šťastný, ani mne by sa na to dobre nepozeralo. Treba podporovať to, čo nám ide. Myslím, že tí muži sú šťastní, keď ma môžu vidieť pri tom, čo ma baví a ešte aj oni z toho majú pozitívny výsledok. Ja sa tiež snažím podporovať to, čo majú radi oni.

Táňa Pauhofová s dedkom. 10 obrázkov vo fotogalérii Táňa Pauhofová s dedkom.

Vy máte ale aj ďalšiu vášeň, vášeň k autám. Ktorý muž za to môže? 

Dedko bol výborný šofér. Aj ocino je a zároveň aj motorkár. Tým, že som odmalička vyrastala ako jeho parťák, motala som sa aj okolo týchto vecí. No úprimne musím povedať, že najviac ma naučil jazdiť Tomino Maštalír, s ktorým som žila. Cez neho som prebrala tú vášeň k motorizmu. Naučil ma veľa vecí, ktorými si za volantom môžem pomôcť. Vďaka nemu som v šoférovaní objavila zručnosť i vášeň. Veľmi mi to pomohlo, lebo veľa času trávim v aute. Nemám stres zo šoférovania a presun z bodu A do bodu B si užívam. Okrem toho, pri robote som často musela šoférovať rôzne druhy áut, aj historických. A keďže k tomu mám vzťah, bolo to perfektné. 

Táňa Pauhofová a Tomáš Maštalír. 10 obrázkov vo fotogalérii Táňa Pauhofová a Tomáš Maštalír.

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE