Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Muži to povedali na rovinu: Prestaňte sa zbytočne trápiť, týchto 5 vecí si v posteli ani nevšimneme!

19.01.2017 Casprezeny.sk

Muži vyšli s pravdou von. Zbytočne sa tým zaoberáte, týchto 5 (pre ženy) dôležitých vecí si v posteli ani nevšimnú.

Týchto 5 vecí si muži v posteli vôbec nevšimnú. 8 obrázkov vo fotogalérii Týchto 5 vecí si muži v posteli vôbec nevšimnú.

Zbytočne dlhé prípravy, rúž, mejkap, boj s celulitídou, sexi spodná bielizeň a iné veci, na ktorých ženám záleží. Áno, ženám. Pretože muži si ich v posteli väčšinou ani nestihnú všimnúť. Premýšľajú a konajú celkom rozdielne - a vidia svet z celkom iného uhla než my. Aj sex.

Ak máte pocit, že nie ste dokonalé a vaše sebavedomie kvôli tomu veľmi trpí, samy sa pripravujete o skvelý zážitok z milovania. Napríklad tieto veci sú mužom v posteli celkom ukradnuté:

1. Dokonale sexi spodná bielizeň

Aj keď na spodnú bielizeň miniete celý majetok, môžete si byť isté, že muži si ani nevšimnú, čo máte na sebe. Pre nich je to len ďalší bežný kúsok oblečenia, ktorý z vás chcú čo najskôr strhnúť. Aj keď na spodnú bielizeň miniete celý majetok, môžete si byť isté, že si muži ani nevšimnú, čo máte na sebe. 8 obrázkov vo fotogalérii Aj keď na spodnú bielizeň miniete celý majetok, môžete si byť isté, že si muži ani nevšimnú, čo máte na sebe.

2. Celulitída

Len pokoj, dámy. Mužom na celulitíde NAOZAJ nezáleží, pretože v tej chvíli sa sústreďujú na úplne iné časti vášho tela. Bodka. Mužom na celulitíde NAOZAJ nezáleží, pretože v tej chvíli sa sústreďujú na úplne iné časti vášho tela. Bodka. 8 obrázkov vo fotogalérii Mužom na celulitíde NAOZAJ nezáleží, pretože v tej chvíli sa sústreďujú na úplne iné časti vášho tela. Bodka.

3. Dokonale oholená pokožka

Pokiaľ nemáte na nohách hotovú "džungľu", tak to mužom nijako výrazne neprekáža. A takisto nebudú robiť cirkus ani vtedy, keď sa na dokonale hladkú pokožku "tam dole" občas s chuťou vykašlete. Pokiaľ nemáte na nohách hotovú 8 obrázkov vo fotogalérii Pokiaľ nemáte na nohách hotovú "džungľu", tak to mužom nijako výrazne neprekáža.

4. Lak na nechty

Verte tomu, že žiadny, ale naozaj žiadny muž nevníma drobné detaily - napríklad či farba na vašich nechtoch ladí s podprsenkou alebo nohavičkami... Nech vám ani nenapadne odmietnuť vzrušujúce milovanie len preto, že sa vaša aktuálna farba nezhoduje s odtieňom trička, ktoré máte na sebe. Verte tomu, že žiadny, ale naozaj žiadny muž nevníma drobné detaily - napríklad či farba na vašich nechtoch ladí s podprsenkou alebo nohavičkami... 8 obrázkov vo fotogalérii Verte tomu, že žiadny, ale naozaj žiadny muž nevníma drobné detaily - napríklad či farba na vašich nechtoch ladí s podprsenkou alebo nohavičkami...

5. Asymetrické prsia

Áno, muži už počuli aj o tom, že nás ženy môžu potrápiť aj takéto veci. Zabudnite na to. Ani jeden z nich nebude porovnávať veľkosť a tvar vašich prsníkov. No a čo, ak nie sú úplne rovnaké! V tej chvíli partnerovi záleží iba na tom, že vám môže podprsenku vyzliecť a dotýkať sa ich. Tak mu to dovoľte! Ani jeden muž nebude porovnávať veľkosť a tvar vašich prsníkov. No a čo, ak nie sú úplne rovnaké? 8 obrázkov vo fotogalérii Ani jeden muž nebude porovnávať veľkosť a tvar vašich prsníkov. No a čo, ak nie sú úplne rovnaké?

Zdroj: Noiportal

Tlačiť Diskusia (6)