Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

To je odvaha! Lucie Bílá sa fanúšikom ukázala tak, ako ju pán Boh stvoril: Ich slová si NAVŽDY zapamätá

10.01.2017 Casprezeny.sk

Speváčka Lucie Bílá (50) sa na sociálnej sieti ukázala tak, ako ju pán Boh stvoril a reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať... Naozaj takto vyzerá?

Lucie Bílá 8 obrázkov vo fotogalérii Lucie Bílá

Po tom, ako speváčka Lucie Bílá vlani na poslednú chvíľu pre zdravotné problémy odriekla koncerty, sa na svoje januárové vystúpenie pripravovala obzvlášť starostlivo a veľmi sa naň tešila. Absolvovala všetky potrebné skúšky, medzi inými aj tú kostýmovú a po nej sa spokojná pochválila fanúšikom na sociálnej sieti fotkou.

 

Mám za sebou kostýmní zkoušku a už se nemůžu dočkat neděle. Hurá do O2 arény!

Fotka uverejnená používateľom Lucie Bílá (@luciebila),

 

Lucie sa však na kostýmovú skúšku vybrala zjavne nenalíčená, a tak všetkým svojim priaznivcom ukázala svoju pravú tvár. Napriek tomu, že speváčka vlani oslávila päťdesiatku, vyzerá na fotke ako dievčatko, je stále štíhla a prirodzene pekná, čo jej fanúšikovia náležite ocenili. Také pochvalné a prajné slová by určite potešili každú dámu a speváčka si ich určite navždy zapamätá.

Lucie Bílá so synom Filipom Kratochvílom 8 obrázkov vo fotogalérii Lucie Bílá so synom Filipom Kratochvílom

„Moja tvár je môj obraz, žiadne prešívanie preto nebude,“ hovorí Lucie Bílá. 8 obrázkov vo fotogalérii „Moja tvár je môj obraz, žiadne prešívanie preto nebude,“ hovorí Lucie Bílá.

Tlačiť Diskusia (19)