Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Najkrajšie vyznanie: Ľuboš Kostelný o vzťahoch príliš nehovorí, ale... V tejto žene našiel svoj pevný bod

11.01.2017 Monika Chybová

Ako decká sa bili, dnes na ňu nedá dopustiť. Herec Ľuboš Kostelný (35) prezradil, ktorá žena je tu vždy pre neho.

Ľuboš neznáša, ak sa musí na seba dívať 8 obrázkov vo fotogalérii Ľuboš neznáša, ak sa musí na seba dívať

So sestrou ste kedysi bývali. Ona si za ten rok, okrem iného, našla priateľa a vydala sa. Akčná žena. 

Úplne. Nepodlieha zbytočnej hystérii, ako by sa možno u ženy čakalo. A aký poriadok si vie spraviť v živote. Je ohromná! Stíha toľko vecí, pri ktorých by som ja iba nariekal, ako nestíham. Ale pre baby je to typické, že si vedia veci zmanažovať a ešte si to aj užívať. Segra je v tom macher. Veľmi ju obdivujem. A to sme sa pritom ako decká iba bili. Okrem toho viem, že keby sa dialo čokoľvek, vždy je tu pre mňa. Mám tu v nej taký pevný bod. 

Tak ho má aj ona vo vás. 

Samozrejme, ale ona je presne tá, čo to nepotrebuje. (smiech) Zatiaľ som vždy prišiel skôr ja za ňou, ako ona za mnou. Je proste obdivuhodná vo veľa veciach.

Ľuboš Kostelný sa na úlohu učiteľa teší. 8 obrázkov vo fotogalérii Ľuboš Kostelný sa na úlohu učiteľa teší.

Trávite spolu aj Vianoce?

Zvykneme ich tráviť celá rodina v Banskej Štiavnici. Minulý rok sme však boli v Bratislave, lebo sestra bola tesne pred pôrodom.

Čo darčeky?

Bol by som najradšej, keby sa dávali len do 15 rokov a vybavené. Lebo človek chce každému dopriať rovnako, no jeden darček je drahší, druhí lacnejší a potom nerobím dva týždne nič iné, len chodím po obchodoch a dorovnávam. Potom zistíte, že máte pod stromčekom dve nákladné autá darčekov a to nie je správne. To vás už ani neteší.

Ľuboš Kostelný patrí medzi našich najobsadzovanejších hercov. 8 obrázkov vo fotogalérii Ľuboš Kostelný patrí medzi našich najobsadzovanejších hercov.

Aký bol pre vás záver roka?

Pokojnejší, lebo netočím, ale Silvester ako taký rád nemám. Tie moje zvieratá dosť trpia. Musím s nimi byť aj 3-4 hodiny zatvorený v kúpeľni, aby sa nezbláznili. Takto som trávil koniec roka posledné dva razy.

Moderoval som ples kunsthistorikov a bola to 8 obrázkov vo fotogalérii Moderoval som ples kunsthistorikov a bola to

Tlačiť Diskusia (5)