Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Slávna tehuľka takmer nestihla prísť do nemocnice! V 46 rokoch porodila 3. dieťa, TOTO je jej malý princ

11.01.2017 anm

Sladká Valentína z obľúbenej telenovely porodila svoje tretie dieťatko. Jej malý princ sa tak ponáhľal na svet, až takmer nestihla prísť do nemocnice!

Sladká Valentína porodila manželovi ich tretie dieťa. 23 obrázkov vo fotogalérii Sladká Valentína porodila manželovi ich tretie dieťa.

Venezuelská herečka Natalia Streignard porodila svoje tretie dieťatko. Napriek tomu, že v septembri oslávila 46 rokov, jej tehotenstvo prebiehalo bez problémov a už sa nemohla dočkať, kedy jej druhý princ príde na svet. Jedného už doma má - starší syn Jacques má 5 rokov a mladšiu dcérku Giu porodila pred 2 rokmi.

Naty opäť nezabudla ani na svojich fanúšikov a o svoje šťastie sa podelila aj na sociálnej sieti. Fotku krásneho drobčeka okomentovala slovami: "A prišiel môj druhý princ. Takmer som nestihla prísť do nemocnice! Za menej ako 20 minút už bol s nami. Nádherné!" Bábätko prišlo na svet o 2:15 v noci. Spokojná mamička so svojím bábätkom. 23 obrázkov vo fotogalérii Spokojná mamička so svojím bábätkom.

Herečka neskôr pridala aj druhú fotku, na ktorej šťastne pózuje so svojimi najbližšími. "Najväčšie šťastie! Všetky dievčatá z mojej rodiny prišli, aby mi robili spoločnosť. Čistá láska! Už som pripravená ísť domov. Je veľkým šťastím rodiť prirodzene. Moje dieťa prišlo na svet iba včera," rozplýva sa spokojná mamička, ktorá našla šťastie po boku svojho druhého manžela, podnikateľa Donata Calandriella. Šťastná Natalia so ženami zo svojej rodiny. 23 obrázkov vo fotogalérii Šťastná Natalia so ženami zo svojej rodiny. Natalia Streignard mala bezproblémové tehotenstvo. 23 obrázkov vo fotogalérii Natalia Streignard mala bezproblémové tehotenstvo. Šťastná mama s deťmi. 23 obrázkov vo fotogalérii Šťastná mama s deťmi. Jej malí anjelikovia rastú ako z vody. 23 obrázkov vo fotogalérii Jej malí anjelikovia rastú ako z vody. Natalia sa delí s fanúšikmi o dôležité momenty svojho života. Takto im ozámila, že je tehotná. 23 obrázkov vo fotogalérii Natalia sa delí s fanúšikmi o dôležité momenty svojho života. Takto im ozámila, že je tehotná.

Tlačiť Diskusia (4)
NEPREHLIADNITE