Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

9 vecí, ktoré robí iba muž, ktorý ženu SKUTOČNE miluje: Ak na tieto body kašle, nie je to ten pravý!

25.01.2017 anm

Ste si istí, že vás partner úprimne ľúbi? Ak robí týchto 9 vecí, o jeho láske nemusíte pochybovať. Ak nie, máte problém...

9 vecí, ktoré robí len zamilovaný muž. 9 obrázkov vo fotogalérii 9 vecí, ktoré robí len zamilovaný muž.

V spleti dnešných komplikovaných vzťahov je čoraz ľahšie stratiť sa a zabudnúť na to, čo dáva vzťahu skutočnú hodnotu. Ak sa dvaja ľudia naozaj ľúbia, v ich vzťahu by nemal byť prítomný žiadny tlak, ale naopak, úprimnosť a prirodzenosť. Ani jeden z dvojice nesmie mať svoje skryté dôvody, prečo byť alebo nebyť spolu. Ani jeden z dvojice nesmie mať skryté dôvody, prečo byť alebo nebyť spolu. 9 obrázkov vo fotogalérii Ani jeden z dvojice nesmie mať skryté dôvody, prečo byť alebo nebyť spolu.

Nemal by tým druhým manipulovať a snažiť sa ho zmeniť. Jednoducho by mal partnera prijať a ľúbiť ho takého, aký je. Keď konečne stretnete človeka, ktorý vás dokáže nesebecky milovať, uvedomíte si, že je to ten pravý. Ak ste takého ešte nenašli alebo máte pochybnosti, týchto 9 vecí vám napovie, či vás partner úprimne ľúbi: Keď konečne stretnete človeka, ktorý vás dokáže nesebecky milovať, uvedomíte si, že je to ten pravý. 9 obrázkov vo fotogalérii Keď konečne stretnete človeka, ktorý vás dokáže nesebecky milovať, uvedomíte si, že je to ten pravý.

1. Nikdy vás nenúti robiť veci, ktoré robiť nechcete.

Niekto, kto vás naozaj miluje, bude vždy rešpektovať vaše rozhodnutia a nikdy vás nebude tlačiť do vecí, ktoré pre vás nie sú dobré, mohli by vám ublížiť alebo na ktoré ešte nie ste pripravení.

2. Pozorne počúva, čo mu hovoríte.

Nebude iba predstierať, že vás počúva, ale bude vás naozaj počuť a rozumieť tomu, čo hovoríte a čo si myslíte - a dá vám adekvátnu odpoveď. Tento človek nebude iba predstierať, že vás počúva, ale bude vás naozaj počuť. 9 obrázkov vo fotogalérii Tento človek nebude iba predstierať, že vás počúva, ale bude vás naozaj počuť.

3. Dopraje vám priestor, aby ste osobnostne rástli a rozvíjali sa.

Súčasťou úprimnej lásky je, že tomu druhému nepristrihnete krídla. Práve naopak, podporujete ho, aby vzlietol, pochopil a našiel sám seba. Človek, ktorý miluje, rešpektuje partnerove potreby a ak občas chceš byť sám, dovolí mu to.

4. Objíme vás len tak, aby ukázal, ako veľmi vás ľúbi.

Má potrebu často sa vás dotýkať. Robí to preto, aby vám dal najavo, čo pre neho znamenáte. Má potrebu často sa vás dotýkať. Robí to preto, aby vám pripomenul, čo pre neho znamenáte. 9 obrázkov vo fotogalérii Má potrebu často sa vás dotýkať. Robí to preto, aby vám pripomenul, čo pre neho znamenáte.

5. Pošle vám správu, aby vám pripomenul, ako veľmi mu chýbate.

Nemusí zahltiť váš mobil esemeskami alebo schránku emailmi, ale krátkymi vetami typu "Nech sa ti dnes darí" či "Chýbaš mi" vlastne povie všetko. Chýbate mu a má vás úprimne rád.

6. V priebehu dňa si na vás spomenie.

Nie vždy je to očividné a nie vždy vám povie, koľkokrát na vás v priebehu dňa myslel, ale ak vás miluje, buďte si istí, že ste istým spôsobom stále v jeho hlave. Ak vás miluje, buďte si istí, že ste istým spôsobom stále v jeho hlave. 9 obrázkov vo fotogalérii Ak vás miluje, buďte si istí, že ste istým spôsobom stále v jeho hlave.

7. Bude sa vám snažiť pomôcť akýmkoľvek spôsobom.

Vždy bude nablízku, aby vás podporil, povzbudil, riešil s vami akúkoľvek krízu, citovú, fyzickú či materiálnu. Nikdy neutečie pred problémami. 

8. Vždy sa zaujíma o to, čo si myslíte alebo ako sa cítite.

Bude sa pýtať, na čo myslíte, čo sa vám práve preháňa v hlave, ako vidíte svet. Chce poznať vaše tajné sny aj životné ciele, chce byť súčasťou vašich plánov do budúcnosti. Vždy sa zaujíma o to, čo si myslíte alebo ako sa cítite. 9 obrázkov vo fotogalérii Vždy sa zaujíma o to, čo si myslíte alebo ako sa cítite.

9. Bude vás milovať takých, akí naozaj ste.

Žiadne pokusy o zmenu vašich povahových čŕt! Akceptuje to, akí ste, prijíma vaše kladné aj záporné vlastnosti a miluje vás so všetkým, čo k vašej osobnosti patrí.

Zdroj: Woman´s era

Tlačiť Diskusia (9)