Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Je to inak, dámy! Aj vy si myslíte, že mužom sa na ženách páči TOTO? Fakty, ktoré vás rýchlo vyvedú z omylu

20.04.2017 Lenka

Muži a ženy bývajú často prekvapení, keď sa dozvedia, čo ich na sebe najviac priťahuje.

Čo mužov na ženách najviac priťahuje? 6 obrázkov vo fotogalérii Čo mužov na ženách najviac priťahuje?

4 otázky pre expertov

Maľovať sa, alebo radšej nie?

Mnoho žien má predstavu, že získať pozornosť muža je jednoduché – stačí si dať sexi oblečenie, vôňu a je to. Ale najnovšie štúdie tvrdia, že upútať mužskú pozornosť je komplexnejší proces ako minisukňa a parfum.

Napríklad: väčšiu úlohu ako typ oblečenia hrá jeho farba. Výsledky prieskumu jednej zoznamky z webu hovoria, že ženy, ktoré mali namaľované oči, dostali až trikrát toľko ponúk ako tie s nenamaľovanými očami, a rúž na perách im prihodil dvakrát toľko záujemcov. Na druhej strane muži odmietli ženy, ktoré boli namaľované príliš a použili tmavé farby. Muži a ženy bývajú často prekvapení, keď sa dozvedia, čo ich na sebe najviac priťahuje. 6 obrázkov vo fotogalérii Muži a ženy bývajú často prekvapení, keď sa dozvedia, čo ich na sebe najviac priťahuje.

Aké farby ocenia?

Vedci z univerzity v Rochestri ukázali mužom fotografie žien oblečených v červených a modrých šatách a opýtali sa ich, koľko by minuli na rande s nimi. Hádajte, ako to dopadlo: na červenú by stavili všetko, na modrú asi tretinu...

Vážne chcú potvory?

Nie je tajomstvo, že mnohé z nás sú namäkko, keď sa zjaví „zlý chlapec“. Jednoducho mu nevieme odolať... A čo muži? Sú na tom rovnako? Nuž, áno aj nie. Na začiatku je našim alfa samcom úplne jedno, či sme milé, príjemné a starostlivé. No z výskumov vyplynulo, že muž si na nás tieto vlastnosti všíma a považuje za atraktívne s tým, ako u neho rastie sexuálny záujem. Prekvapujúco z nás tieto vlastnosti v očiach muža robia ženu snov a časom sa radia medzi hlavné dôvody, či budeme len krátkou známosťou, milenkou alebo životnou partnerkou. Na začiatku je našim alfa samcom úplne jedno, či sme milé, príjemné a starostlivé. 6 obrázkov vo fotogalérii Na začiatku je našim alfa samcom úplne jedno, či sme milé, príjemné a starostlivé.

Hlas, ktorý ich láka

My, ženy, si podľa vedcov podvedome vyberáme mužov s hlbokými hlasmi. No mužov práve naopak, lákajú ženské hlasy, ktoré sú posadené trochu vyššie. Podobne ako je to v prírode u divých zvierat, city vyjadrené hlasom prenikajú do tela a buď si niekoho získajú, alebo ho odpudia.  Mužov lákajú ženské hlasy, ktoré sú posadené trochu vyššie. 6 obrázkov vo fotogalérii Mužov lákajú ženské hlasy, ktoré sú posadené trochu vyššie.

Tlačiť Diskusia (2)