Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako schudnúť takmer bez námahy? Dodržiavajte toto 1 dôležité pravidlo a kilá sa nenápadne začnú strácať

17.02.2017 bes

Ak chcete zhodiť pár kíl aj bez toho, aby ste sa príliš snažili, načasovanie večere je veľmi dôležité. Správny čas záleží od toho, kedy sa chystáte do postele.

Robte TOTO a kilá sa začnú strácať. 5 obrázkov vo fotogalérii Robte TOTO a kilá sa začnú strácať.

Ak si ešte pred spaním zvyknete zasýtiť bruško, rátajte s tým, že budete horšie spať, ráno sa zobudíte bez energie a následkom toho budete viac jesť. Centrum únavy a hladu sú v mozgu tak blízko pri sebe, že často neviete rozlíšiť, či ste hladná alebo unavená. Samozrejme, že potom budete aj počas dňa siahať po malých maškrtách, ktoré vašej figúre určite neprospejú. Načasovanie večere je veľmi dôležité. 5 obrázkov vo fotogalérii Načasovanie večere je veľmi dôležité.

Hormóny na uzde

Podľa výživových expertov je dôležité navečerať sa 3 hodiny predtým, ako pôjdete do postele. Tým zabezpečíte optimálne hladiny inzulínu a dobré odbúravanie tukov. Rovnako nenarušíte tvorbu nočného hormónu melatonínu, ktorý zodpovedá za zdravý a výdatný spánok, ktorý je tiež predpokladom štíhlosti. Načasovanie večere je veľmi dôležité. 5 obrázkov vo fotogalérii Načasovanie večere je veľmi dôležité.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE