Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

To chce odvahu! Kristína po rokoch manželstva povedala mužovi NIEČO, čo ju dlho mučilo: Vážne takto žila celý ten čas?

15.02.2017 bak

Prinášame vám celkom nevalentínsky príbeh. Žiadna záplava srdiečok, bozkov a sladkej romantiky, len trpká realita bez lásky.

Kristína prežila veľkú časť svojho života vo vzťahu bez lásky. 2 obrázky vo fotogalérii Kristína prežila veľkú časť svojho života vo vzťahu bez lásky.

Kristína má dnes 48 rokov. So svojím dnes už exmanželom začala randiť ako 20-ročná. Pracovala v umeleckej brandži okolo filmu a svoju novú známosť brala celkom ľahkovážne. Pripadalo jej fajn, že má nejaké rozptýlenie a rovnako to bral aj Julo. Nikdy nepatril medzi tých, ktorí by svoju milú od lásky nosili na rukách. Nebol ktovieako pozorný, ani starostlivý. Kristína sa nad tým veľmi nezamýšľala, nepredstavovala si s ním žiadnu budúcnosť.

Nenašla odvahu zrušiť to

Po pár mesiacoch stretávania však zistila, že je tehotná. To zmenilo celú situáciu. Chcela, aby sa dieťa narodilo do usporiadanej rodiny, a tak začali s Julom plánovať svadbu. Asi mesiac pred svadbou, popri všetkom tom zhone, bohužiaľ, potratila. Nevidela už žiaden dôvod, prečo si Jula brať, ale nenašla v sebe dosť odvahy všetko zrušiť.

Svadba bola neuváženým rozhodnutím. 2 obrázky vo fotogalérii Svadba bola neuváženým rozhodnutím.

Vzali sa a po svadbe sa pokúšali o ďalšie dieťatko. V priebehu ďalších rokov sa im narodili dvaja synovia, ale Kristína trpko priznáva, že nikdy nebola šťastná. Každé ráno sa budila vedľa muža, ktorého nikdy nemilovala, a hoci im materiálne nič nechýbalo, ona sa cítila prázdne a pokrytecky.

Nikdy nebola zaľúbená

Sama sebe priznala, že do Jula nebola nikdy zaľúbená. Nebolo to na začiatku vzťahu a nestalo sa tak ani neskôr. Vedela, že keď vyjde s pravdou von, veľmi ho zraní, ale viac zraňovala seba, keď si uvedomila, že všetky tie roky žila v prázdnom vzťahu bez lásky.

Kristína priznáva: „Nikdy som nemala žiadne motýle v žalúdku, nikdy sa mi pri ňom nerozbúšilo srdce, nikdy som na neho nemyslela pred spaním... Keď niekedy vidím, ako zamilovane sa na seba dokážu pozerať dvaja ľudia aj po rokoch, ticho závidím. Ja som také niečo nikdy nezažila.“

Nemôžem takto žiť!

Všetko sa zmenilo v momente, keď zomrela jej veľmi blízka priateľka. Vtedy si povedala, dosť, nemôžem takto žiť, veď život je taký krátky! S Julom sa rozviedla po 21 rokoch manželstva. Dokonca sa netváril ani veľmi prekvapene, keď vyšla s pravdou von. Dnes je už 6 rokov rozvedená a muži o ňu majú záujem. S niektorými aj randila, ale tvrdí: „Nedokážem sa zaľúbiť. Je to asi moje prekliatie. Rozhodne však viem, že už nestrávim roky s niekým, keď to nebude to pravé, ako mi našepkáva moje srdce.“

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE