Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Toto ste vždy chceli vedieť! 10 tajných signálov, že s vami flirtuje: Takto ľahko zistíte, či má o vás naozaj záujem

16.02.2017 bak

Ako spoznáte, že sa niekomu zdáte atraktívna? Gestá a signály ako prehrabávanie si vlasov rukami či oblizovanie pier už všetci poznajú. Toto sú skutočne tajné prejavy, o ktorých vedia len experti na reč tela a teraz už aj vy.

To, či ho priťahujete, odhalí reč jeho tela. 5 obrázkov vo fotogalérii To, či ho priťahujete, odhalí reč jeho tela.

Zostavila ich expertka na vzťahy Tracey Cox pre MailOnline.

1. Venuje vám tri pohľady krátko po sebe

Prvý je typu "spozoroval som nového človeka“, ktorého kontroluje, lebo sa ocitol v jeho zornom poli.nDruhýkrát sa pozrie znova, lebo mu docvaklo, že ste žena. A teraz pozor, ak sa mu páčite, určite sa pozrie aj tretíkrát, aby preskenoval detaily. Ideálne je, keď je to zo vzdialenosti cca 2 metre.

2. Vyťahuje si ponožky

Toto znie možno zvláštne, ale platí to! Spadá to ešte k časom, keď sa muži "nahodili" len na špeciálne príležitosti, spárovali staré ponožky a obliekli sa do neforemných oblekov. Polovicu času potom strávili vyťahovaním zošuchujúcich sa ponožiek. Toto gesto je veľmi prirodzené: Ak si vyťahuje ponožky vo vašej ctenej prítomnosti, takmer určite sa snaží pred vami vyzerať čo najlepšie a rozhodne má záujem.

Ak ste ho zaujali, bude si často vyťahovať ponožky. 5 obrázkov vo fotogalérii Ak ste ho zaujali, bude si často vyťahovať ponožky.

3. Ukazuje na svoju mužskú pýchu

Ak má pri rozhovore s vami ruky na bokoch a jeho prsty šikmo ukazujú – veď viete kam, podvedome vám naznačuje, aby ste sa tam pozreli. Rovnako to platí aj o pozícii tela pri rozhovore s vami. Ak je oproti vám pri sedení naširoko rozkročený a vy máte plný výhľad, jasne vám signalizuje, že si vás chce pustiť k telu.

4. Jeho noha je otočená ku vám

Ak sa nám zdá niekto atraktívny, podvedome na neho nasmerujeme ruky, nohy aj prsty na nohách. Keď si nabudúce všimnete skupinu mužov, medzi ktorými je obzvlášť atraktívna žena, pozrite sa, kam smerujú ich chodidlá. Aj keď prestierajú, že si ju nevšimli a rozprávajú niečo svojej partnerke, nohy ich prezradia.

Nohy budú vždy smerovať k atraktívnej žene v miestnosti. 5 obrázkov vo fotogalérii Nohy budú vždy smerovať k atraktívnej žene v miestnosti.

5. Často sa dotýka tváre, najmä keď sa na vás pozerá

Keď sa mu naozaj páčite, bude si hladkať líce smerom hore a dole zadnou stranou prstov, dotýkať sa uší, alebo si škrabať bradu. Je to kombinácia nervózneho vzrušenia, uisťovania sa, že vyzerá dobre a autoerotického dotýkania.

6. Jeho oči sa pohybujú v trojuholníku

Pri dívaní sa na ľudí, ktorí nám nie sú blízki, robia naše oči pohyb cik-cak: pozeráme sa od oka k oku, ale zablúdime pohľadom aj na nos a ústa. Keď začneme flirtovať, tento trojuholník sa zväčšuje. Strávime viac času pozeraním sa na ústa a trojuholník sa posúva smerom dole na intímnejšie časti.

Záujem prezradí aj pohyb očí. 5 obrázkov vo fotogalérii Záujem prezradí aj pohyb očí.

7. Často sa vám pozerá na ústa

Čím viac ste ho zaujali, tým viac času strávi pozeraním sa na vaše ústa, keď rozprávate. Áno, podvedome rozmýšľa nad tým, aké by to bolo bozkávať vás.

8. Veľa žmurká

Keď sa niekomu páči to, na čo sa pozerá, jeho zreničky sa rozšíria a zvýši sa frekvencia žmurkania. Ak chcete, aby sa veci vyvíjali vo váš prospech, začnite žmurkať tiež o trochu viac. Osoba, ktorej sa páčite, sa bude na podvedomej úrovni snažiť zladiť svoje žmurkani s vaším, a to vás k sebe pritiahne ešte viac!

Skúste sa mu prispôsobiť frekvenciou žmurkania. 5 obrázkov vo fotogalérii Skúste sa mu prispôsobiť frekvenciou žmurkania.

9. Blokuje vás

Muži prejavujú svoj sexuálny záujem aj tým, že sa snažia vytvoriť svojím telom akúsi bariéru, ktorou oddelia svoj objekt záujmu od okolitého sveta. To môže byť situácia, keď sa postaví priamo pred vás, keď stojíte chrbtom ku stene a oprie sa nad vami o stenu rukou. Tiež sa to môže prejaviť aj tak, že k v preplnenej miestnosti sa ku vám priblíži čelom, aby vytvoril akúsi clonu od okolitých ruchov.

10. Hrá sa s predmetmi

Keď majú muži o niekoho sexuálny záujem, začnú sa hrať s okrúhlymi vecami okolo seba. Môžu stláčať plechovku, či hladkať fľašu, pretože toto im podvedome pripomína prsia, ktorých sa chcú dotýkať.

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE