Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Dievča, veď sa už najedz! Známa modelka znepokojila fanúšikov fotkou, na ktorej jej až hrkajú kosti: Toto má byť pekné?

16.02.2017 bak

Vždy sa mohla pýšiť dokonalou postavou, ale čo je veľa, to je veľa! Modelka Abbey Clancy (31) svojou najnovšou fotkou na Instagrame vyvolala rozhorčené reakacie. Je toto vôbec zdravé?

Abbey Clancy 2 obrázky vo fotogalérii Abbey Clancy

Chcela sa pochváliť fotkou svojej super štíhlej postavy, no vypálilo to celkom inak a fanúšikovia jej poriadne naložili. Mama dvoch detí, modelka a moderátorka totiž na selfie z kúpeľne vyzerá ako vešiak na šaty. Kostnaté ramená, prepadnuté kľúčne kosti a driek, ktorý by sa vošiel do dvoch dlaní, vzbudili u fanúšikov skôr obavy o jej zdravie ako nadšenie.

 

⚡️

Príspevok, ktorý zdieľa Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial),

 

Pri fotke sa objavili reakcie typu: „Bože, kosť a koža!“, „Príliš chudá!“, „Mala by si pribrať!“, „Vyzerá až bolestivo vychudnuto.“, „Zlato, mala by si cez deň zjesť zopár plnohodnotných jedál, vážne!“

Modelka predvádzajúca najmä spodnú bielizeň sa už v minulosti pochválila, že má šťastie na prirodzene štíhlu postavu, pre ktorú nemusí, čo sa týka fyzickej aktivity, ani prstom pohnúť. Štíhlosť a výška sa u nich v rodine vraj vyskytujú bežne a za svoju figúru teda vďačí najmä génom. V jedle sa neobmedzuje a pokojne si dožičí aj zopár jedál z donášok či fast food.

Moderátorka šou The Britain's Next Top Model má dcéry Sophiu (5) a Liberty (1) s manželom futbalistom Petrom Crouchom.

Abbey Clancy 2 obrázky vo fotogalérii Abbey Clancy Abbey Clancy 2 obrázky vo fotogalérii Abbey Clancy

 

Tlačiť Diskusia