Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Spomínate si na sladkého cukríčka Matta z Baywatchu? Dnes z neho pôjdete do kolien, tak vyzerá sexi muž!

17.02.2017 Casprezeny.sk

Fešný herec David Charvet (44), známy najmä zo seriálov Baywatch či Melrose Place, už dávno nie je ten sladký cukríček, ako si ho pamätáme... Takto dnes vyzerá.

David Charvet 9 obrázkov vo fotogalérii David Charvet

Herec, spevák a model David Charvet to mal v živote celkom pestré. Narodil v Lyone vo Francúzsku. Jeho otec je tuniský židovský obchodník, Paul Guez, zakladateľ značky džínsov Sasson a jeho matka, Christiane Charvet, je Francúzka.

David Charvet (na foto vľavo hore) 9 obrázkov vo fotogalérii David Charvet (na foto vľavo hore)

Ako chlapec túžil dostať sa do Ameriky, a vďaka zelenej karte sa tam začiatkom deväťdesiatych rokov dostal. Zúčastnil sa konkurzov a postupne získal úlohy v aj u nás známych seriáloch Baywatch, kde stvárnil postavu záchranára Matta Brodyho, či v Melrose Place, kde sa predstavil ako Craig Field.

David Charvet (na foto vľavo dole) 9 obrázkov vo fotogalérii David Charvet (na foto vľavo dole)

Neskôr hereckú kariéru opustil a presedlal na hudbu, začal spievať a vydal niekoľko albumov vo francúzštine a angličtine. Jeho piesne sa stali hitmi najmä vo Francúzsku, Belgicku, Švajčiarsku a Holandsku.

David Charvet 9 obrázkov vo fotogalérii David Charvet

V roku 2006 sa vrátil k hereckej kariére, účinkoval v hudobných súťažiach či reality show. Od roku 2010 sa začal angažovať v neziskovej organizácii The Blue Seals, ktorej cieľom je poskytnúť rýchlu reakciu na mimoriadne udalosti v oblasti životného prostredia s dôrazom na zachovanie oceánu.

David Charvet 9 obrázkov vo fotogalérii David Charvet

Až do nedávnej doby žil vo svojom rodnom Francúzsku. V roku 2011 sa oženil s herečkou Brooke Burke, majú dcéru a syna a nayvše spolu vychovávajú aj dve dcéry Brooke z jej predchádzajúceho manželstva s plastickým chirurgom Garthom Fisherom.

David Charvet 9 obrázkov vo fotogalérii David Charvet

A hoci David už nevyzerá ako sladký cukríček, dozrel a dne sje z neho charizmatický muž v najlepších rokoch, ktorý stále dokáže očariť svoje fanúšičky.

David Charvet 9 obrázkov vo fotogalérii David Charvet

 

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE