Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Fíha! Modelka Christie Brinkley je sexica, ale keď uvidíte, ako vyzerajú jej dcéry, budete prekvapení

17.02.2017 Casprezeny.sk

Blond sexica, modelka Christie Brinkley (63) má vskutku dobré gény. Presvedčíte sa o tom, keď uvidíte, ako vyzerajú jej dve dcéry.

Christie Brinkley 11 obrázkov vo fotogalérii Christie Brinkley

Modelka Christie Brinkley (63) aj v tomto veku svojím zjavom vyráža dych, a je jedno, či je zahalená oblečením, alebo pózuje len v bikinách. A to je matkou troch už dospelých detí. Kráska sa materstva na vtedajšiu dobu nijako zvlášť nehrnula, svoje prvé dieťa porodila ako 32-ročná, a posledné dokonca až ako 45-ročná.

Christie Brinkley 11 obrázkov vo fotogalérii Christie Brinkley

Christie Brinkley sa vydávala síce veľmi mladá, ako 19-ročná a jej manželom sa stal francúzsky umelec Jean-Francois Allau. Ich manželstvo trvalo 8 rokov, ale skočilo sa ako bezdetné. Christie sa potom vydala ešte trikrát, čiže mala štyroch manželov a z týchto vzťahov má dve dcéry a jedného syna. Každému zo svojich detí dopriala vlastného otca.

Christie Brinkley, Alexa Joel, Peter Cooke, Sailor Lee Brinkley-Cook, Jack Paris Brinkley Cook  11 obrázkov vo fotogalérii Christie Brinkley, Alexa Joel, Peter Cooke, Sailor Lee Brinkley-Cook, Jack Paris Brinkley Cook

Prvorodenú dcéru Alexu Ray Joel (31) má s muzikantom Billym Joelom, s ktorým žila v rokoch 1985 až 1994. Druhý v poradí sa jej narodil syn Jack Paris Taubman. Toho má síce zo vzťahu s developerom Richardom Taubmanom, s ktorým žila len krátko, v rokoch 1994 až 1995.

Christie Brinkley s dcérou Alexou a  synom Jackom. 11 obrázkov vo fotogalérii Christie Brinkley s dcérou Alexou a synom Jackom.

Hneď v roku 1996 sa vydala za architekta Petra Cooka, ktorý bol od nej o 5 rokov mladší. Na ich svadbe sa dokonca zúčastnil jej prvý manžel Billy Joel, s ktorým stále udržiava dobré vzťahy. Keď mal jej syn Jack Paris 4 roky, Peter ho prijal za svojho a odvtedy jej syn nosí meno Jack Paris Brinkley Cook. Páru sa narodila spoločná dcéra Sailor Lee Brinkley-Cook (18). Ale aj s tým sa napokon rozviedla pre neveru.

Alexa Joel, Billy Joel, Christie Brinkley, Peter Cooke 11 obrázkov vo fotogalérii Alexa Joel, Billy Joel, Christie Brinkley, Peter Cooke

Najstaršia dcéra akoby svojmu tatkovi z oka vypadla a z podoby svojej matky nezdedila celkom nič. Zato syn už určité čtry po nej zdedil, no a jej najmladšia dcéra sa na ňu podobá asi najviac. A zdá sa, že pôjde v šľapajách svojej slávnej mamy.

Christie Brinkley 11 obrázkov vo fotogalérii Christie Brinkley

Christie Brinkley 11 obrázkov vo fotogalérii Christie Brinkley

 

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE