Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nedá sa od nej odtrhnúť pohľad! Rosalinda ohúrila v úžasných šatách, ktoré z nej urobili bohyňu večera

20.03.2017 Casprezeny.sk

Rosalinda opäť strčila do vrecka aj oveľa mladšie kolegyne a na červenom koberci doslova žiarila. Nebudete sa na ňu vedieť vynadívať!

Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro. 33 obrázkov vo fotogalérii Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro.

Pri pohľade na mexickú krásku by nikto neuveril, že v auguste oslávi 46 rokov. Kráľovná latinského popu Thalía vyzerá fantasticky a hravo tromfne aj o 20 rokov mladšie konkurentky. Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro. 33 obrázkov vo fotogalérii Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro.

Predstaviteľka chudobnej kvetinárky z telenovely Rosalinda (1999) zažiarila na odovzdávaní cien Premios lo Nuestro v Miami. Pozornosť prítomných hostí upútala svojím dokonalým vzhľadom, ale zaujala aj speváckym vystúpením a prevzala si cenu pre najlepšiu ženskú pop-rockovú speváčku za nový album s názvom Latina. Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro. 33 obrázkov vo fotogalérii Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro.

Seriálová Rosalinda nielenže zastavila čas, ale dokonca vyzerá lepšie ako pred rokmi! Čo na ňu hovoríte? Páči sa vám v týchto neprehliadnuteľných šatách? Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro. 33 obrázkov vo fotogalérii Thalía zažiarila na odovzdávaní cien Premio Lo Nuestro.

Takto vyzerali prípravy na slávnostný galavečer. 33 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerali prípravy na slávnostný galavečer. Thalía sa obliekla do jari. Všimnite si tie krásne lodičky! 33 obrázkov vo fotogalérii Thalía sa obliekla do jari. Všimnite si tie krásne lodičky! Thalía sa vyzliekla do plaviek a ukázala dokonalú postavu. 33 obrázkov vo fotogalérii Thalía sa vyzliekla do plaviek a ukázala dokonalú postavu.

Tlačiť Diskusia