Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Najjednoduchšie predlžovanie vlasov: Vyskúšajte clip-in vlasy

PR článok 15.03.2017 PR článok

Nie všetky ženy majú to šťastie, že im príroda nadelila husté vlasy. Hoďte za hlavu zúfalé pohľady na ostatné ženy, pretože každá z vás si s clip-in vlasmi dokáže behom pár minút vytvoriť bohatý účes.

PR článok 2 obrázky vo fotogalérii PR článok

Potešia oko aj peňaženku

S clip-in vlasmi si vytvoríte zvodný účes za pár minút. Kvalitné vlasy máte doma do 24 hodín pri objednaní z e-shopu www.clipinvlasy.sk. Vybrať si môžete dĺžku od 25 do 55 cm. S clip-in vlasmi budú vaše vlasy dlhšie a hustejšie.

Predlžovanie vlasov pomocou clip-in neničí vlastné vlasy a ukrojí z rozpočtu toľko, že si kúpite len o jedny šaty menej.

Ženy využívajú clip-in vlasy predovšetkým na spoločenské účesy, no s jednorázovým nákupom príčeskov a pár minútam v kúpeľni naviac, si dokážete vytvoriť krásny účes každý deň.

Čo sú to clip-in vlasy?

Sú to ľudské vlasy zošité do pásov. Každý pás clip-in vlasov, v mieste kde je zošitý, obsahuje minimálne jednu sponku, ktorou si pás vlasov pripnete k svojim vlastným vlasom tesne ku korienkom. Sponky sú ľahké, tenké, potiahnuté silikónovým pásikom, ktorý zabraňuje zošmyknutiu. Takže sa nemusíte báť, že by vám sponka povolila a pás vlasov by sa zošmykol.

Pramene vyzerajú absolútne prirodzene, pretože sú vyrobené z pravých ľudských vlasov európskeho typu. Clip-in vlasy zaručujú rýchle a jednoduché predlžovanie vlasov kedykoľvek to potrebujete.

PR článok 2 obrázky vo fotogalérii PR článok

Raz, dva, tri a hotovo

Nasadenie prameňov nie je nič náročné a po niekoľkých aplikáciách získate takú zručnosť, že to pôjde bleskovo.

Clip-in vlasy začnite nasadzovať vždy od spodu v zadnej časti hlavy. Pásy clip-in vlasov sa pripevňujú sponkami na vaše vlastné vlasy. Sponky sa pripínajú tesne ku korienkom a vždy sa pás clip in vlasov preloží vlastnými vlasmi. Jednotlivé pásy clip-in vlasov sa rozložia po celej hlave, aby predĺženie vyzeralo prirodzene. Celý postup si môžete pozrieť vo videu, kde vás Tomáš Vida naučí ako nasadiť clip-in vlasy.

Nebojte sa pramene tepelne upravovať či zapletať. Kvalitné clip in vlasy sú vyrobené z pravých ľudských vlasov. Nezabúdajte však používať ochranné prípravky rovnako ako na vaše vlastné vlasy, aby pramene vydržali v špičkovej kvalite po dlhú dobu.

Pri šetrnom zaobchádzaní, umývaní kvalitnou vlasovou kozmetikou s vysokým obsahom vitamínov, je životnosť vlasov veľmi dlhá. Pred spaním si clipy zložte, aby sa vlasy počas spánku nezamotali. Pred ďalším nasadením ich jemne prečešte.

S týmto užitočným vlasovým pomocníkom bude kočka dcéra, mama aj babička. Ušetrite za kaderníčku a investujte do clip in vlasov. Získate krásne a husté vlasy o akých ste stále snívali.

Tlačiť Diskusia