Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Máte chuť na sviežu zmenu? SUPER nápady pre všetky dĺžky vlasov: Tieto účesy z vás urobia inú ženu

20.03.2017 Beata Suchá

S novým ročným obdobím prichádza aj chuť na sviežu zmenu. Zišla by sa malá inšpirácia? Žiadny problém, máme pre vás niekoľko super nápadov pre všetky dĺžky vlasov.

Romantické retro 10 obrázkov vo fotogalérii Romantické retro

Soft punk

Spostupnený bob s ofinou je skvelým základom pre túto nezbednú punkovú verziu: vlasy sú natočené kulmou do kučierok, pričom ofina a kratšie boky umožňujú rovnomerné ukladanie kučier po obvode hlavy do bohatého objemu. Lesk v spreji sa postará o žiarivý finiš.

Soft punk 10 obrázkov vo fotogalérii Soft punk

 

Slnečné mikádo

Dlhšie mikádo v zaoblenej línii je v dolnej časti jemne prestrihané, aby vlasy získali vzdušnosť a umožňovali tvorbu variabilných účesov. Tmavšie korienky dávajú vyniknúť teplej blond so zlatistými a jantárovými odtieňmi. Meňavý efekt slnkom zaliatych vlasov je výsledkom techniky balejáž.

Sexi strapaté mikádo 10 obrázkov vo fotogalérii Sexi strapaté mikádo

Ako femme fatale... 10 obrázkov vo fotogalérii Ako femme fatale...

Zvodné lokne. 10 obrázkov vo fotogalérii Zvodné lokne.

 

Nová super woman

Dokonalý odtieň bez efektov odrastov – žiarivé odlesky orieškovej čokolády na gaštanovom podklade zjemňujú črty tváre. Dlhé vlasy sú zostrihané do objemu a vyfúkané do bohatého účesu.

Nová super woman 10 obrázkov vo fotogalérii Nová super woman

 

Nežná rockerka

Dokonalá perleťová blond a plážové vlny – toto spojenie je omračujúco sexi! Základom je uvoľnený vrstvený strih jemne presahujúci kľúčne kosti. Textúru vlasy nadobudnú vďaka slanému spreju. Nechajte ich voľne vysušiť na vzduchu, na podporu vĺn skvele poslúži vlasová sieťka.

Nežná rockerka 10 obrázkov vo fotogalérii Nežná rockerka

 

Letná balejáž

Efektné spojenie rebelského a glamour looku do novej elegancie. Na dosiahnutie plynulých prechodov sa kombinuje technika farbenia, melírovania a tónovania. Pre výsledný efekt treba vlasy zdrsniť textúrovacím prípravkom, vyfúkať, natočiť kónickou kulmou a na záver natupírovať.

Letná balejáž 10 obrázkov vo fotogalérii Letná balejáž

 

Odviazaný zostrih

Vlasy sú zostrihané do krátkeho vrstveného bobu s dôrazom na nepravidelnú ofinu. Jemné závoje pramienkov vo svetlejších a tmavších gaštanových tónoch sa prelínajú a vrstvia, čím dávajú účesu hĺbku a slnkom pobozkaný vzhľad. Účes možno nosiť nahladko, v prirodzenom vzdušnom štýle alebo vlnitý za pomoci slaného spreja.

Odviazaný zostrih 10 obrázkov vo fotogalérii Odviazaný zostrih

Odviazaný zostrih môžete upraviť rôznymi spôsobmi. 10 obrázkov vo fotogalérii Odviazaný zostrih môžete upraviť rôznymi spôsobmi.

 

Romantické retro

Základom účesu je jemne prestrihaný lob a dlhšia ofina po lícnu kosť. Kreatívna melírovacia technika s dôrazom na dĺžky a konce vlasov je ako stvorená pre prirodzené blondíny a dokonale vynikne v účese s cestičkou na stred a s vlnkami vytočenými žehličkou smerom von.

Romantické retro 10 obrázkov vo fotogalérii Romantické retro

Tlačiť Diskusia