Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Herečka odhalila sexi nohy v minisukni: Pri pohľade na tú figúru by nikto neuveril, že jej ťahá na 50!

19.03.2017 anm

Jedna z najkrajších žien sveta si obliekla hriešnu minisukňu, ktorá odhalila jej dokonalé nohy. Skutočný vek by ste jej určite neuhádli.

Jennifer Lopez to s módou vie. 8 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez to s módou vie.

Nádherná latino diva Jennifer Lopez (47) predviedla sexi nohy v minišatách. Fotografi ju zachytili na uliciach New Yorku, kam vyrazila s mamou a sestrou na nákupy. Na túto príležitosť si zvolila metalický zlato-strieborný kabát, ktorý skombinovala s metalickými minišatami, štýlovou clutch kabelkou a krásnymi lodičkami. Čo poviete na výsledok? Jennifer Lopez zaujala v metalických minišatách. 8 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez zaujala v metalických minišatách. Jennifer Lopez zaujala v metalických minišatách. 8 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez zaujala v metalických minišatách.

Jennifer pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti sexi selfie fotku, na ktorej sedela v kresle oblečená v šatách telovej farby, ktoré zvýrazňovali jej ženské krivky. Jej fotka už stihla nazbierať takmer milión lajkov. Rovnako aj druhá, na ktorej JLo opäť predviedla sexi nôžky. Jennifer má na Instagrame viac ako 60-miliónov followerov. 8 obrázkov vo fotogalérii Jennifer má na Instagrame viac ako 60-miliónov followerov. Jennifer má na Instagrame viac ako 60-miliónov followerov. 8 obrázkov vo fotogalérii Jennifer má na Instagrame viac ako 60-miliónov followerov.

Pozrite si ďalšie jej aktuálne outfity, v ktorých bola stredobodom pozornosti. Jennifer to s módou vie a hoci tento rok oslávi 48 rokov, skutočný vek by jej tipoval naozaj málokto.  Jennifer Lopez to s módou vie. 8 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez to s módou vie. Jennifer Lopez to s módou vie. 8 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez to s módou vie. Jennifer Lopez to s módou vie. 8 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez to s módou vie.

Tlačiť Diskusia (3)